معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405531
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
رئيس بنياد شهيد استان همدان تأكيد كرد
استقلال كشور در گرو توليد داخلي است

خبرگزاري فارس: رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران استان همدان گفت: با توجه به تحريم‌ها و هجمه‌هاي دشمن، استقلال كشور در گرو توليد داخلي است.

خبرگزاري فارس: استقلال كشور در گرو توليد داخلي است

احمد رستمي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از همدان اظهار داشت: با توجه به تحريم ‌ها و هجمه‌هاي دشمن كه از طرق مختلف بر ما اعمال مي‌كند يك سري كارها و برنامه‌ها بايد در اولويت قرار بگيرد.

وي بيان داشت: سال گذشته مسئله نفت و مسائل مربوط به حاشيه آن اين مهم را براي ما روشن كرد كه اگر كشوري بخواهد مستقل عمل كند ابتدا بايد قادر باشد نيازهاي اوليه‌اش را تأمين كند.

رئيس بنياد شهيد استان همدان عنوان كرد: اين مسائل به ما ثابت كرد كه ضروري است در رابطه با توليد‌هاي داخلي و صنعتي و سرمايه‌اي يك جهش انقلابي داشته باشيم تا بتوانيم در تمامي عرصه‌ها حرف اول را بزنيم.


رئیس بنیاد شهید استان همدان تأکید کرد
استقلال کشور در گرو تولید داخلی است

خبرگزاری فارس: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: با توجه به تحریم‌ها و هجمه‌های دشمن، استقلال کشور در گرو تولید داخلی است.

خبرگزاری فارس: استقلال کشور در گرو تولید داخلی است

 

احمد رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از همدان اظهار داشت: با توجه به تحریم ‌ها و هجمه‌های دشمن که از طرق مختلف بر ما اعمال می‌کند یک سری کارها و برنامه‌ها باید در اولویت قرار بگیرد.

وی بیان داشت: سال گذشته مسئله نفت و مسائل مربوط به حاشیه آن این مهم را برای ما روشن کرد که اگر کشوری بخواهد مستقل عمل کند ابتدا باید قادر باشد نیازهای اولیه‌اش را تأمین کند.

رئیس بنیاد شهید استان همدان عنوان کرد: این مسائل به ما ثابت کرد که ضروری است در رابطه با تولید‌های داخلی و صنعتی و سرمایه‌ای یک جهش انقلابی داشته باشیم تا بتوانیم در تمامی عرصه‌ها حرف اول را بزنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به آنکه مقام معظم رهبری، امسال را سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامیدند که تمام ارکان کشور بتواند با این جهش کشور را مانند گذشته از بحران‌های احتمالی نجات دهد.

رستمی افزود: بنیاد شهید استان همدان نیز با برنامه‌های مختلف فرهنگی و خدماتی برای خانواده‌های شهدا و ایثارگران سعی دارد در سال جاری که با نام سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی است با استفاده از طیف وسیع نخبگان در جامعه ایثارگری بتواند موثر باشد.

رئیس بنیاد شهید استان همدان اذعان کرد: بنیاد شهید استان با کار مضاعف و تکیه بر جامعه ایثارگری در سال جاری در جنبه‌های مختلف فرهنگی و خدماتی فعالیت می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فعالیت اساسی بنیاد شهید استان به غیر از فعالیت‌های خدماتی در جهت فعالیت‌های فرهنگی در قالب طرح‌ها و برنامه‌های مختلف است که بیشتر آن در زمینه قرآن است

www.farsnews.com

 

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 7:3 بعد از ظهر
X