معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405497
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوي:
حمايت از توليد ملي كار و سرمايه ايراني در سرلوحه كار قرار دارد

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوي گفت: حمايت از توليد ملي، كار و سرمايه ايراني سرلوحه كار اين سازمان قرار دارد.

خبرگزاري فارس: حمايت از توليد ملي كار و سرمايه ايراني در سرلوحه كار قرار دارد

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومي سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوي، علي صفرزاده اظهار داشت: سال 1391 سال شكوفايي، پيشرفت و بالندگي كشور به ‌ويژه در بخش‌هاي بازرگاني داخلي و خارجي و صنعت است.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی:
حمایت از تولید ملی کار و سرمایه ایرانی در سرلوحه کار قرار دارد

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی گفت: حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی سرلوحه کار این سازمان قرار دارد.

خبرگزاری فارس: حمایت از تولید ملی کار و سرمایه ایرانی در سرلوحه کار قرار دارد

 

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی، علی صفرزاده اظهار داشت: سال 1391 سال شکوفایی، پیشرفت و بالندگی کشور به ‌ویژه در بخش‌های بازرگانی داخلی و خارجی و صنعت است.

وی با اشاره به گام‌های مؤثر برداشته شده در حوزه‌های مختلف اقتصادی و بازرگانی در سال گذشته تصریح کرد: در سال جاری با تداوم حرکت جهادی و همتی متعالی‌تر شاهد توفیقات بیشتری در عرصه‌های صنعتی و بازرگانی استان خواهیم بود.

صفرزاده با بیان اینکه بخش صنعت، معدن و تجارت استان در بسیاری از زمینه‌ها رشد و جهش چشمگیری داشته است گفت: با تمرکز بر تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جاری به طور قطع شاهد توسعه بیشتر فعالیت‌های صنعتی، تجاری، بازرگانی داخلی و نظارت و بازرسی خواهیم بود.

www.farsnews.com

 

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 7:4 بعد از ظهر
X