معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405535
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
فرماندار مشگين‌شهر:
كشور به جهاد ملي در استفاده از توليدات داخلي نياز دارد

خبرگزاري فارس: فرماندار مشگين‌شهر گفت: كشورمان به يك جهاد ملي در استفاده و بهره‌گيري از توليدات داخلي و توجه به ظرفيت‌هاي بومي نياز دارد.

خبرگزاري فارس: كشور به جهاد ملي در استفاده از توليدات داخلي نياز دارد

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، فتح‌آقا محمد‌اوغلي صبح امروز در جلسه برنامه‌ريزي‌ شهرستان مشگين‌شهر اظهار داشت: در اين زمينه نقش رسانه‌ها و فرهنگ‌سازي در جامعه بي‌بديل است چرا كه ما در سال توليد ملي بايد كفايت و لياقت خود را در توانمند‌سازي اين بخش و بستر شكوفايي و خود‌اتكايي اقتصادي نشان دهيم.

وي ادامه داد: كشور ما در سايه كار و تلاش مضاعف مي‌تواند در سنگر اقتصادي ناهمواري‌ها را پشت سر گذاشته و به نقطه تعالي برسد.

اين مسئول خاطرنشان كرد: در سال‌هاي اخير بستر كار و تلاش مضاعف همراه با حركت هوشمندانه و با بصيرت در خنثي كردن توطئه‌هاي دشمنان مهيا شده و يك ظرفيت بي‌نظير را در اين حوزه و عملكرد اقدامات و فعاليت‌هاي مثبت شاهد و ناظر هستيم.


فرماندار مشگین‌شهر:
کشور به جهاد ملی در استفاده از تولیدات داخلی نیاز دارد

خبرگزاری فارس: فرماندار مشگین‌شهر گفت: کشورمان به یک جهاد ملی در استفاده و بهره‌گیری از تولیدات داخلی و توجه به ظرفیت‌های بومی نیاز دارد.

خبرگزاری فارس: کشور به جهاد ملی در استفاده از تولیدات داخلی نیاز دارد

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، فتح‌آقا محمد‌اوغلی صبح امروز در جلسه برنامه‌ریزی‌ شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: در این زمینه نقش رسانه‌ها و فرهنگ‌سازی در جامعه بی‌بدیل است چرا که ما در سال تولید ملی باید کفایت و لیاقت خود را در توانمند‌سازی این بخش و بستر شکوفایی و خود‌اتکایی اقتصادی نشان دهیم.

وی ادامه داد: کشور ما در سایه کار و تلاش مضاعف می‌تواند در سنگر اقتصادی ناهمواری‌ها را پشت سر گذاشته و به نقطه تعالی برسد.

این مسئول خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر بستر کار و تلاش مضاعف همراه با حرکت هوشمندانه و با بصیرت در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان مهیا شده و یک ظرفیت بی‌نظیر را در این حوزه و عملکرد اقدامات و فعالیت‌های مثبت شاهد و ناظر هستیم.

فرماندار مشگین‌شهر به توانمندی‌های مشگین‌شهر در حوزه کشاورزی، گردشگری و بالندگی صنعتی اشاره کرد و گفت: در این شهرستان بیش از 400 پروژه عمرانی با سرمایه‌گذاری 125 میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف در دست اقدام است که تکمیل پایاب سد سبلان و شبکه آبیاری سد احمدبیگلو و همچنین احداث راه روستایی، آبرسانی و گازرسانی و بهسازی 250 واحد مسکن روستایی از عمده اقدامات است.

محمد‌اوغلی با بیان اینکه سال گذشته عملیات احداث 14 سد کوچک و بزرگ در این شهرستان آغاز شده است، بیان داشت: امسال بر اساس وعده مسئولان مهم‌ترین پروژه مشگین‌شهر مربوط به تاسیسات زمین گرمایی است که برای اولین بار این مجموعه با ظرفیت تولید 100 مگاوات برق عملیاتی شده و تاسیسات مختلف آن نیز مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این مسئول همچنین از ادامه عملیات طرح گردشگری خیاو تا گردو‌لی و راه‌اندازی بالن مسافربری در این منطقه زیبای گردشگری خبر داد و افزود: امسال نسبت به جذب سرمایه‌گذاران برای احداث مجتمع‌های آب‌درمانی و مراکز اقامتی اهتمام جدی صورت می‌گیرد.

www.farsnews.com

 

دوشنبه سیم 5 1391 1:15 صبح
X