معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405497
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
رئيس كل دادگستري خراسان شمالي خبر داد
راه‌اندازي ستاد حمايت از توليد ملي در دادگستري خراسان شمالي

خبرگزاري فارس: رئيس كل دادگستري خراسان شمالي گفت: به زودي ستادي در دادگستري استان به منظور حمايت قضايي از توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني راه‌اندازي مي‌شود.

خبرگزاري فارس: راه‌اندازي ستاد حمايت از توليد ملي در دادگستري خراسان شمالي

به گزارش خبرگزاري فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومي دادگستري كل خراسان شمالي، احمد كيخسروي در ديدار نوروزي با رئيس و اعضاي مجمع امور صنفي استان اظهار داشت: شعار امسال «توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني» است و ما بايد بتوانيم از كارگر و سرمايه‌دار ايراني حمايت كنيم كه اين موضوع فقط با تقويت توليد ملي امكان‌پذير خواهد شد.


رئیس کل دادگستری خراسان شمالی خبر داد
راه‌اندازی ستاد حمایت از تولید ملی در دادگستری خراسان شمالی

خبرگزاری فارس: رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: به زودی ستادی در دادگستری استان به منظور حمایت قضایی از تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی راه‌اندازی می‌شود.

خبرگزاری فارس: راه‌اندازی ستاد حمایت از تولید ملی در دادگستری خراسان شمالی

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی دادگستری کل خراسان شمالی، احمد کیخسروی در دیدار نوروزی با رئیس و اعضای مجمع امور صنفی استان اظهار داشت: شعار امسال «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» است و ما باید بتوانیم از کارگر و سرمایه‌دار ایرانی حمایت کنیم که این موضوع فقط با تقویت تولید ملی امکان‌پذیر خواهد شد.

وی با اشاره به نقش اصناف در فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی، افزود: مقام معظم رهبری بر فرهنگ‌سازی‌ در زمینه تولید ملی تأکید خاص فرموده‌اند.

وی بیان داشت: فرهنگ‌سازی‌ از نظر معظم له به معنای تبلیغ نیست چرا که  فرهنگ‌سازی‌ نیاز به فکر و هم‌اندیشی دارد و لازمه آن پیگیری این مقوله در حوزه فرهنگ است و نقش اصناف را در این زمینه نمی‌توان نادیده گرفت.

کیخسروی تصریح کرد: دستگاه قضایی در تمام زمینه‌ها در حد توان خود آماده است که مانند گذشته از سایر ارگان‌ها حمایت کند تا شعار امسال به درستی تحقق یابد.

وی با اشاره به تعامل قابل تقدیر مجمع امور صنفی با دادگستری استان گفت: همه ما در تحقق منویات مقام عظمای ولایت فقیه مسئول هستیم و باید در این راستا بیشتر تلاش کنیم.

www.farsnews.com/

 

دوشنبه سیم 5 1391 3:35 بعد از ظهر
X