معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404792
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
نماينده مردم فردوس:
حمايت از سرمايه‌گذار سبب افزايش توليد ملي است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم فردوس، طبس، بشرويه و سرايان در مجلس شوراي اسلامي گفت: حمايت از سرمايه‌گذار سبب افزايش توليد ملي است.

خبرگزاري فارس: حمايت از سرمايه‌گذار سبب افزايش توليد ملي است

محمدكريم عابدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فردوس اظهار داشت: اگر دولت، مجلس و بانك‌ها دست به دست هم دهند و از توليدات داخلي حمايت كنند از نظر كيفي و كمي توفيق بزرگي براي كشور حاصل مي‌شود.

وي با اشاره به اينكه ايران بايد در چشم‌انداز 1404 كشور توسعه يافته در خاورميانه باشد، افزود: توليد ملي گام موثري در تحقق برنامه چشم انداز است.


نماینده مردم فردوس:
حمایت از سرمایه‌گذار سبب افزایش تولید ملی است

خبرگزاری فارس: نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از سرمایه‌گذار سبب افزایش تولید ملی است.

خبرگزاری فارس: حمایت از سرمایه‌گذار سبب افزایش تولید ملی است

 

محمدکریم عابدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فردوس اظهار داشت: اگر دولت، مجلس و بانک‌ها دست به دست هم دهند و از تولیدات داخلی حمایت کنند از نظر کیفی و کمی توفیق بزرگی برای کشور حاصل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ایران باید در چشم‌انداز 1404 کشور توسعه یافته در خاورمیانه باشد، افزود: تولید ملی گام موثری در تحقق برنامه چشم انداز است.

عابدی تصریح کرد: دولت باید موانعی را که بر سر راه سرمایه‌گذاران وجود دارد برداشته و در کوتاه‌ترین فاصله مجوز و تسهیلات لازم را به سرمایه‌گذاران ارائه دهد.

نماینده مردم فردوس یادآور شد: اگر برای سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاران مانع وجود داشته باشد نمی‌توان تولید داخلی را افزایش داد.

وی گفت: مسئولان باید از اقشار جوان و محروم جامعه حمایت بیشتری داشته باشند و با در اختیار قراردادن تسهیلات لازم در راستای اشتغال‌زایی و افزایش تولید ملی گام بردارند.

عابدی افزود: مردم نیز با مصرف کالاهای داخلی نقش موثری در افزایش تولید ملی دارند و همه باید برای حمایت از این اقدام ملی به پا خیزند.

نماینده مردم فردوس با اشاره به اینکه بانک‌ها به صورت مستقل عمل می‌کنند و به فکر حفظ منافع مردم و ملت نیستند، تصریح کرد: بانک‌ها نباید تنها به منافع خود فکر کنند بلکه در چارچوب قوانین و با نظارت دولت منافع ملت را نیز در نظر بگیرند.

وی اراده ملی را عامل موثری برای تحقق شعار امسال مبنی بر تولید ملی دانست و یادآور شد: تولید ملی، نوعی جهاد اقتصادی برای شهرهای محروم است.

www.farsnews.com

 

دوشنبه سیم 5 1391 3:39 بعد از ظهر
X