معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405543
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
امام جمعه ملاير:
حمايت از توليد ملي دشمن را خوار و ذليل مي‌كند

خبرگزاري فارس: امام جمعه ملاير گفت: حمايت از توليد ملي دشمن را خوار و ذليل مي‌كند.

خبرگزاري فارس: حمايت از توليد ملي دشمن را خوار و ذليل مي‌كند

به گزارش خبرگزاري فارس از ملاير حجت‌الاسلام سيد رضا فاضليان در خطبه‌هاي عبادي سياسي نماز جمعه ملاير مردم را به تقواي الهي فرا خواند و افزود: دنيا جاي ماندن براي هيچ كس نيست و بايد از دنيا براي ذخيره آخرت توشه برداشت.

وي بر رعايت اخلاق خوب با مردم و خانواده تاكيد كرد و گفت: مسئولان نيز بايد در خدمت‌رساني و انجام وظيفه به جامعه و مردم اخلاق اسلامي را رعايت كنند.


امام جمعه ملایر:
حمایت از تولید ملی دشمن را خوار و ذلیل می‌کند

خبرگزاری فارس: امام جمعه ملایر گفت: حمایت از تولید ملی دشمن را خوار و ذلیل می‌کند.

خبرگزاری فارس: حمایت از تولید ملی دشمن را خوار و ذلیل می‌کند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر حجت‌الاسلام سید رضا فاضلیان در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه ملایر مردم را به تقوای الهی فرا خواند و افزود: دنیا جای ماندن برای هیچ کس نیست و باید از دنیا برای ذخیره آخرت توشه برداشت.

وی بر رعایت اخلاق خوب با مردم و خانواده تاکید کرد و گفت: مسئولان نیز باید در خدمت‌رسانی و انجام وظیفه به جامعه و مردم اخلاق اسلامی را رعایت کنند.

امام جمعه ملایر در ادامه به مناسبت‌های ماه اشاره کرد و ادامه داد: ایام شهادت حضرت زهرا(س) در این ماه است که همه ما باید در رفتار و کردار و زندگی خود با الگوگیری از این بانوی بزرگ برای رسیدن به سعادت گام بر داریم.

وی در ادامه به هفته سلامت از 18 فروردین ماه اشاره کرد و یادآور شد: خداوند به انسان نعمت بزرگ سلامتی را عطا کرده و مردم نسبت به آن مدیون هستند و باید در سلامتی خود بکوشند.

فاضلیان خاطرنشان کرد: انسان باید از نعمت تندرستی در راه تقوای الهی و تلاوت قرآن و خدمت به مردم استفاده کند و در واقع تندرستی خود را صرف بندگی خدا کند.

وی پزشکان را قشر ارزشمند و بزرگی برای جامعه خواند و خطاب به آنها گفت: پزشکان باید بیشتر مواظب باشند تا در خدمت رسانی به مردم، در وظیفه خود کوتاهی نکنند و از مادیات و دنیا دوستی بپرهیزند و مردم نیز در قبال اطبا باید قدردان و محبت بیشتری داشته باشند.

خطیب جمعه ملایر در بخش دیگر سخنانش به نام گذاری سال جدید اشاره کرد و افزود: نام گذاری امسال با مسائل اقتصادی مرتبط است و با تلاش مردم و مسئولان و عزم راسخ ملت ایران باید برای رسیدن به اهداف بزرگ و تحقق شعار رهبری تلاش شود.

وی اضافه کرد: حمایت از تولید ملی و داخلی بی‌تردید بخش عمده‌ای از تلاش دشمن را بی‌نتیجه خواهد گذاشت و آنها را خوار و ذلیل خواهد کرد.

فاضلیان ابراز داشت: امروز جوانان ایران در عرصه‌های مختلف علم و تکنولوژی و غنی‌سازی اورانیوم حرف اول را در دنیا می‌زنند و این مهم دشمن را متحیر کرده است و اگر 20 سال پیش کسی می‌گفت جوانان ایران تا 20 سال آینده به این همه موفقیت دست می‌یابند کسی باور نمی‌کرد اما امروز با اقتدار شاهد موفقیت‌های جوانان ایران هستیم و این نشان از اراده و ایمان و فکر و تخصص دانشمندان جوان ایران است.

وی برنامه‌ریزی دقیق در تولیدات داخلی و حمایت از سرمایه‌های ایرانی و فکر و تخصص جوانان را راه مهم رسیدن به تحقق شعار امسال خواند و تصریح کرد: بی‌شک رسیدن به تحقق این امر ریشه فقر و بیکاری را از درون جامعه می‌زداید.

امام جمعه ملایر در پایان سخنانش بر خرید اجناس و تولیدات داخلی به مردم تاکید کرد و گفت: این امر رسیدن به هدف و حمایت از تولید داخلی و ملی است.

www.farsnews.com

 

دوشنبه سیم 5 1391 3:51 بعد از ظهر
X