معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404841
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
خطيب جمعه زاهدان:
ملت بازوان پرتوان توليد ملي در كشور هستند

خبرگزاري فارس: امام جمعه زاهدان گفت: ملت بازوان پرتوان توليد ملي در كشور هستند كه با همكاري و تعامل آنها توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني به سرانجام مي‌رسد.

خبرگزاري فارس: ملت بازوان پرتوان توليد ملي در كشور هستند

به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان آيت‌الله عباسعلي سليماني در خطبه‌هاي امروز نماز جمعه زاهدان در مصلاي قدس اظهار داشت: در بخش‌هاي علمي و سياسي در كشورمان گام‌هاي مهمي در راستاي سند چشم‌انداز 20 ساله برداشته شده اما در بخش اقتصادي در راستاي چشم‌انداز 1404 حركت كند است بنابراين بايد موتور اقتصاد كشورمان شتاب بيشتري گيرد.


خطیب جمعه زاهدان:
ملت بازوان پرتوان تولید ملی در کشور هستند

خبرگزاری فارس: امام جمعه زاهدان گفت: ملت بازوان پرتوان تولید ملی در کشور هستند که با همکاری و تعامل آنها تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی به سرانجام می‌رسد.

خبرگزاری فارس: ملت بازوان پرتوان تولید ملی در کشور هستند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در خطبه‌های امروز نماز جمعه زاهدان در مصلای قدس اظهار داشت: در بخش‌های علمی و سیاسی در کشورمان گام‌های مهمی در راستای سند چشم‌انداز 20 ساله برداشته شده اما در بخش اقتصادی در راستای چشم‌انداز 1404 حرکت کند است بنابراین باید موتور اقتصاد کشورمان شتاب بیشتری گیرد.

وی افزود: اکنون کشورمان در تمام بخش‌ها به مرز خودکفایی رسیده است و تحریم برای ملت ایران یک واژه وحشت‌آفرین نیست و مردم تحریم‌های دشمنان اسلام را به تمسخر می‌گیرند.

امام جمعه زاهدان به روند اجرای طرح تحول اقتصادی در کشور پرداخت و عنوان کرد: اصلاح ساختار بانکی، بازنگری در قانون گمرک و توزیع سهام عدالت هر کدام محورهای اجرای طرح تحول اقتصادی در کشورمان محسوب می‌شوند.

سلیمانی اضافه کرد: اکنون هدف و سمت و سوی سیاست‌گذاری‌های مدیران در راستای مدیریت اقتصادی بوده و می‌دانند که رشد اقتصادی در کشورمان از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی گفت: مقام معظم رهبری نیز در راستای پویایی اقتصاد کشورمان این سال را به نام سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامگذاری کردند.

امام جمعه زاهدان خاطر نشان کرد: تولید ملی به یک فرهنگ جمعی و ارتقای کیفیت محصولات نیازمند بوده که با همکاری و تعامل مردم امکان‌پذیر است.

سلیمانی به پذیرش جوانان و نوجوانان در حوزه‌های علمیه استان اشاره کرد و افزود: شخصیت‌هایی همچون مرحوم آیت‌الله بهجت، شهید مطهری، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در دل همین حوزه‌های علمیه در کشورمان رشد پیدا کردند.

وی با بیان اینکه در طول 12 سال گذشته در استان هیچگونه بیماری واگیر مشاهده نشده است گفت: هفته سلامت فرصت مناسبی برای توجه وی‍ژه به تغذیه غذایی افراد جامعه است.

خطیب جمعه زاهدان با بیان اینکه در آستانه سالروز قطع رابطه کشورمان با آمریکا قرار داریم خاطر نشان کرد: رابطه ایران با آمریکا یک رابطه میش با گرگ بوده و تا زمانی که آمریکا خوی حیوانی خود را کنار نگذارد بحث گفتمان ایران با آمریکا در خواب و خیال می‌گنجد.

www.farsnews.com

 

دوشنبه سیم 5 1391 3:53 بعد از ظهر
X