معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405544
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
امام جمعه مشهد:
با رونق توليد ملي گام‌هاي اساسي براي پيشرفت كشور برداريم

خبرگزاري فارس: امام جمعه مشهد گفت: بايد با پرهيز از مصرف كالاهاي خارجي، روي پاي خود بايستيم و با رونق توسعه و توليد ملي گام‌هاي اساسي براي توسعه و پيشرفت كشور برداريم.

خبرگزاري فارس: با رونق توليد ملي گام‌هاي اساسي براي پيشرفت كشور برداريم

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، آيت‌الله سيداحمد علم‌الهدي ظهر امروز در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه حرم مطهر رضوي ضمن گراميداشت ايام دهه فاطميه و شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: آنچه بر وجود حضرت فاطمه‌زهرا(س) گذشت شهادت بود و رحلت نبود، چون عنصر شهادت با جهاد آميخته است و حضرت فاطمه(س) در نتيجه جهاد براي مقابله با بروز انحراف‌ها در دين به شهادت رسيدند.

خطيب جمعه مشهد افزود: حضرت زهرا(س) الگوي زنان جهان است و ايام فاطميه بهترين فرصت براي شناساندن ابعاد زندگي آن حضرت به جامعه است.


امام جمعه مشهد:
با رونق تولید ملی گام‌های اساسی برای پیشرفت کشور برداریم

خبرگزاری فارس: امام جمعه مشهد گفت: باید با پرهیز از مصرف کالاهای خارجی، روی پای خود بایستیم و با رونق توسعه و تولید ملی گام‌های اساسی برای توسعه و پیشرفت کشور برداریم.

خبرگزاری فارس: با رونق تولید ملی گام‌های اساسی برای پیشرفت کشور برداریم

 

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه حرم مطهر رضوی ضمن گرامیداشت ایام دهه فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: آنچه بر وجود حضرت فاطمه‌زهرا(س) گذشت شهادت بود و رحلت نبود، چون عنصر شهادت با جهاد آمیخته است و حضرت فاطمه(س) در نتیجه جهاد برای مقابله با بروز انحراف‌ها در دین به شهادت رسیدند.

خطیب جمعه مشهد افزود: حضرت زهرا(س) الگوی زنان جهان است و ایام فاطمیه بهترین فرصت برای شناساندن ابعاد زندگی آن حضرت به جامعه است.

وی ادامه داد: مجاهده حضرت فاطمه(س) برابر خطر انحراف حکومت و رهبری جامعه از خط امامت و دین که پیامبر اکرم(ص) نیز همواره از آن به عنوان خطری بزرگ یاد می‌کردند، بود.

وی در ادامه با بیان اینکه موضوع مذاکره ایران با آمریکا به صلاح نیست، افزود: هدف آمریکا چه از طریق مذاکره و یا تهاجم نظامی احتمالی به کشورمان به یغما بردن انرژی ایران است.

امام جمعه مشهد اظهار داشت: موضوع مذاکره با آمریکا در حالی که چنین موضوعاتی، از سوی آمریکا به اختلاف ‌نظر درون جمهوری اسلامی ایران و تمایل برخی از نخبگان به کوتاه آمدن در مقابل آمریکا تعبیر می‌شود، اساساً با مصالح و منافع جمهوری اسلامی ایران سازگاری ندارد.

وی تأکید کرد: 30 سال از انقلاب اسلامی ما می‌گذرد و در این مدت نظام سلطه‌ تلاش نموده به هر طریق ممکن مانع رشد و شکوفایی ملت مسلمان ایران شود.

علم‌الهدی ادامه داد:‌ امروزه نظام سلطه رسانه‌های بزرگ دنیا را در انحصار گرفته‌ است و با تمام توان برای دو هدف خود یعنی کسب سود و ثروت بیشتر و اداره کردن جهان، تلاش می‌کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ارتباط با عرصه سیاست خارجی ایران افزود: دو دولت بعد از انقلاب اصل استکبارستیزی که یکی از اصول دینی و انقلابی ما است در عرصه سیاست خارجی توسط برخی اشخاص به اصل تنش‌زدایی تبدیل شد.

وی اظهار داشت: به دلیل آنکه آمریکا یک کشور استکباری است، اصل مدیریت در عرصه سیاست خارجی ما استکبارستیزی است و بیگانه‌ستیزی نیست.

www.farsnews.com

 

دوشنبه سیم 5 1391 3:56 بعد از ظهر
X