معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404844
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
امام جمعه شهرضا:
حمايت از توليد ملي كليد حل مشكلات اقتصادي است

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرضا گفت: حمايت از توليد ملي و بكارگيري شايسته كار و سرمايه ايراني بزرگ‌ترين راهكار حل معضلات اقتصادي است.

خبرگزاري فارس: حمايت از توليد ملي كليد حل مشكلات اقتصادي است

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرضا، حجت‌الاسلام سيف‌الله يعقوبي با بيان اين مطلب در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه اظهار داشت: يكي از مهم‌ترين اصول اعتقادي مسلمانان بحث معاد و سراي باقي است كه در آن روز تمامي پرده‌ها كنار مي‌رود و سيماي حقيقي همگان آشكار مي‌شود.

وي ادامه داد: در قرآن كريم 638 بار در باب گناه سخن به ميان آمده است كه اين بيانگر اهميت حفاظت انسان از خود در تمامي شرايط زندگي در برابر وسوسه‌هاي شيطاني است.


امام جمعه شهرضا:
حمایت از تولید ملی کلید حل مشکلات اقتصادی است

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهرضا گفت: حمایت از تولید ملی و بکارگیری شایسته کار و سرمایه ایرانی بزرگ‌ترین راهکار حل معضلات اقتصادی است.

خبرگزاری فارس: حمایت از تولید ملی کلید حل مشکلات اقتصادی است

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرضا، حجت‌الاسلام سیف‌الله یعقوبی با بیان این مطلب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین اصول اعتقادی مسلمانان بحث معاد و سرای باقی است که در آن روز تمامی پرده‌ها کنار می‌رود و سیمای حقیقی همگان آشکار می‌شود.

وی ادامه داد: در قرآن کریم 638 بار در باب گناه سخن به میان آمده است که این بیانگر اهمیت حفاظت انسان از خود در تمامی شرایط زندگی در برابر وسوسه‌های شیطانی است.

امام جمعه شهرضا در خطبه دوم نماز جمعه با تشریح اهمیت حفظ تقوا در تمامی شئونات زندگی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین معیارهای قبولی اعمال، پذیرفته شدن طاعات و عبادات است و حضرت زهرا(س) به نقل از پیامبر اکرم(ص) در خصوص افراد بی‌نماز می‌فرمایند، افراد بی‌نماز از دعای انسان‌های صالح بی‌نصیب هستند، مرگ سختی دارند و محاسبه آنها بسیار دردناک و ناگوار است.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت سلامت جسم و تأثیرات سازنده آن بر روح و روان انسان گفت: همگان باید بدانند همان‌گونه که به ظواهر زندگی خود رسیدگی می‌کنند، باید برای سلامتی جسم و جان خود نیز فعالیت کنند و از این امر مهم غافل نشوند.

یعقوبی با اشاره به سالروز قطع رابطه سیاسی ایران با آمریکا افزود: بنا به فرموده حضرت امام خمینی(ره) ملت ما در برابر هرگونه سلطه‌جویی ایستاده‌ است و امروز شاهدیم که در هر نقطه‌ای از دنیا فسادی نمایان‌گر می‌شود، ردپای آمریکا در آن به خوبی قابل مشاهده است.

وی با اشاره به اهمیت حمایت از کار و سرمایه ایرانی اظهار داشت: ما باید در حوزه اقتصادی به نقطه‌ای برسیم که اگر روزی تحریم‌ها افزایش یافت، باز هم توانایی تأمین نیازهای داخلی را در حوزه‌های مختلف داشته باشیم.

خطیب جمعه شهرضا اضافه کرد: مسئولان باید خود را موظف به اطلاع‌رسانی مداوم به مردم بدانند و فعالیت‌های خود در زمینه ایجاد اشتغال در جامعه و حتی نارسایی‌های اقتصادی را به اطلاع عموم مردم برسانند.

www.farsnews.com

 

دوشنبه سیم 5 1391 4:2 بعد از ظهر
X