معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404808
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

امام جمعه چالوس:
توجه خانواده‌ها به توليد‌هاي داخلي ضروري است

خبرگزاري فارس: امام جمعه چالوس بر استفاده از توليدات داخلي در خانواده‌ها تاكيد كرد و گفت: توجه خانواده در خريد لوازم بر داخلي بودن آن كالا ضروري است.

خبرگزاري فارس: توجه خانواده‌ها به توليد‌هاي داخلي ضروري است

به گزارش خبرگزاري فارس از چالوس، حجت‌الاسلام محمدمهدي راشدي‌نوري امروز در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه شهرستان چالوس اظهار داشت: سلامت يكي از نعمت‌هاي بزرگ است و با توجه به اينكه در هفته سلامت قرار داريم بايد همه در حفظ سلامت كوشا باشند.

وي ادامه داد: هزينه‌هاي سنگين بهداشت و درمان براي مردم مشكل‌ساز است بنابراين بايد همان گونه كه در قانون تعريف شده هزينه‌هاي سلامت رايگان است، با مردم برخورد شود.

راشدي‌نوري با اشاره به 20 فروردين سالروز قطع رابطه ايران با آمريكا گفت: ايران نه تنها در اين قطع رابطه ضرر نكرد بلكه اين قطع همكاري بزرگ‌ترين علت براي پيشرفت ايران اسلامي در بخش‌هاي مختلف بوده است.


امام جمعه چالوس:
توجه خانواده‌ها به تولید‌های داخلی ضروری است

خبرگزاری فارس: امام جمعه چالوس بر استفاده از تولیدات داخلی در خانواده‌ها تاکید کرد و گفت: توجه خانواده در خرید لوازم بر داخلی بودن آن کالا ضروری است.

خبرگزاری فارس: توجه خانواده‌ها به تولید‌های داخلی ضروری است

 

به گزارش خبرگزاری فارس از چالوس، حجت‌الاسلام محمدمهدی راشدی‌نوری امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان چالوس اظهار داشت: سلامت یکی از نعمت‌های بزرگ است و با توجه به اینکه در هفته سلامت قرار داریم باید همه در حفظ سلامت کوشا باشند.

وی ادامه داد: هزینه‌های سنگین بهداشت و درمان برای مردم مشکل‌ساز است بنابراین باید همان گونه که در قانون تعریف شده هزینه‌های سلامت رایگان است، با مردم برخورد شود.

راشدی‌نوری با اشاره به 20 فروردین سالروز قطع رابطه ایران با آمریکا گفت: ایران نه تنها در این قطع رابطه ضرر نکرد بلکه این قطع همکاری بزرگ‌ترین علت برای پیشرفت ایران اسلامی در بخش‌های مختلف بوده است.

امام جمعه چالوس اضافه کرد: یکی از عوامل مهم در موفقیت‌های اقتصادی حمایت از تولیدات ملی است که شعار امسال بوده و رهبر معظم انقلاب آن را بر ما تکلیف کرده است.

این مسئول بیان داشت: دولت باید زمینه تولیدات ملی را فراهم کند و کیفیت و کمیت در تولید باید در اولویت قرار گیرد.

راشدی‌نوری همچنین با اشاره به نشست ترکیه گفت: هرچند این نشست با نام دوستان ترکیه برگزار شد، اما در این نشست حامیان آمریکا و اسرائیل حضور داشته و نخست‌ وزیر ترکیه تندترین موضع را علیه دولت قانونی سوریه گرفته است.

وی خطاب به منتخب مردم در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: مشورت با نخبگان، روحانیون و صاحب‌نظران در بررسی موانع و مشکلات شهرستان ضروری است و باید در دستور کار قرار گیرد.

www.farsnews.com

 

دوشنبه سیم 5 1391 4:4 بعد از ظهر
X