معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404935
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
امام جمعه موقت فومن:
حمايت از توليد داخلي به فرهنگ تبديل شود

خبرگزاري فارس: امام جمعه موقت فومن گفت: تقويت و حمايت از توليدات داخلي بايد در كشور به فرهنگ تبديل شود.

خبرگزاري فارس: حمايت از توليد داخلي به فرهنگ تبديل شود

به گزارش خبرگزاري فارس از فومن، حجت‌الاسلام هادي بصيري امروز در نماز جمعه اين شهر با بيان اينكه داشتن تقوا موجب سرافرازي مومنان است، اظهار كرد: اگر مومنان اهل تقوا باشند حقي پيدا مي‌كنند و تنها راه داشتن چنين حقي مدد خواستن از خداوند است. مومن با كسب تقوا علاوه بر سر افزاري در پيشگاه الهي زمينه حفظ ايمان خود را فراهم مي‌كند.

خطيب موقت جمعه فومن، با اشاره به فرا رسيدن ايام فاطميه، تصريح كرد: فضايل و برتري‌هاي اهل بيت (ع) و بانوي دو عالم تنها مربوط به فضاي شيعه نيست و بايد به مسلمانان غير شيعه تاسف خورد كه با وجود داشتن  منابع حديثي و كتاب‌هاي معتبر خود از فاطمه زهرا (س)  به آن عمل نمي‌كنند.


امام جمعه موقت فومن:
حمایت از تولید داخلی به فرهنگ تبدیل شود

خبرگزاری فارس: امام جمعه موقت فومن گفت: تقویت و حمایت از تولیدات داخلی باید در کشور به فرهنگ تبدیل شود.

خبرگزاری فارس: حمایت از تولید داخلی به فرهنگ تبدیل شود

 

به گزارش خبرگزاری فارس از فومن، حجت‌الاسلام هادی بصیری امروز در نماز جمعه این شهر با بیان اینکه داشتن تقوا موجب سرافرازی مومنان است، اظهار کرد: اگر مومنان اهل تقوا باشند حقی پیدا می‌کنند و تنها راه داشتن چنین حقی مدد خواستن از خداوند است. مومن با کسب تقوا علاوه بر سر افزاری در پیشگاه الهی زمینه حفظ ایمان خود را فراهم می‌کند.

خطیب موقت جمعه فومن، با اشاره به فرا رسیدن ایام فاطمیه، تصریح کرد: فضایل و برتری‌های اهل بیت (ع) و بانوی دو عالم تنها مربوط به فضای شیعه نیست و باید به مسلمانان غیر شیعه تاسف خورد که با وجود داشتن  منابع حدیثی و کتاب‌های معتبر خود از فاطمه زهرا (س)  به آن عمل نمی‌کنند.

وی معرفت به فاطمه زهرا (س) را موجب پیروی از وی در غیر مسلمانان دانست و گفت: معرفت و شناخت دخت نبی اکرم (ص) و فضایل آن باید در شیعیان به صورت عمیق صورت گیرد و اگر معرفت به فاطمه زهرا (س) در غیرشیعیان به وجود آید پیروی از ایشان را به دنبال دارد.

بصیری، در ادامه به عملی کردن شعار تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی در سال جاری تاکید کرد و یادآور شد: ایران به لحاظ استعدادهای انسانی، منابع ملی و زمینی و آب و هوا شرایط منحصر به‌فردی دارد که می‌تواند در صورت بهره‌گیری موثر و درست آنها به کشوری ثروتمند در جهان و منطقه تبدیل شود.

وی افزود: تمام زمینه‌های پیشرفت ایران در جهان وجود دارد اما اگر دچار برخی از مشکلات از جمله بیکاری و فقر در طبقه خاصی از کشور هستیم برای جامعه ما قابل قبول نیست.

امام جمعه موقت فومن، با تاکید بر اینکه حمایت از تولید ملی و داخلی باید به فرهنگ در جامعه تبدیل شود، تصریح کرد: تقویت و حمایت از تولیدات داخلی باید در کشور به فرهنگ تبدیل شود که تحقق این امر مهم تنها با مردم نیست بلکه همت و تلاش مسئولان و دست‌اندرکاران نظام نیز در ایجاد این فرهنگ نقش اساسی دارد.

وی خاطرنشان کرد: دنیای کنونی دنیای تبادلات است و یک کشور نمی‌تواند تمام مایحتاج و امکانات مورد نیاز مردم را در خود تولید کند اما با داشتن زمینه‌های لازم پیشرفت و تولید ملی تا جایی که ممکن است باید از جنس داخلی استفاده شود و برای تقویت و حمایت  تولیدکنندگان داخلی تلاش کرد.

بصیری با بیان اینکه حمایت از تولید ملی در صورت عرضه محصولات با کیفیت صورت می‌گیرد، متذکر شد: حمایت از تولید داخلی در صورتی محقق می‌شود که تولیدکنندگان محصولاتی با کیفیت خوب و مطلوب به مردم عرضه کنند در این صورت مردم رغبت بیشتری برای خرید محصولات داخلی پیدا می‌کنند.

www.farsnews.com

 

دوشنبه سیم 5 1391 4:7 بعد از ظهر
X