معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404892
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
امام جمعه تايباد:
حمايت عملي از توليد ملي سبب پيشرفت و بي‌نيازي از بيگانگان مي‌شود

خبرگزاري فارس: امام جمعه تايباد گفت: حمايت عملي از توليد ملي و كار و سرمايه ايراني سبب پيشرفت و بي‌نيازي از بيگانگان مي‌شود.

خبرگزاري فارس: حمايت عملي از توليد ملي سبب پيشرفت و بي‌نيازي از بيگانگان مي‌شود

به گزارش خبرگزاري فارس از تايباد، حجت‌‌الاسلام محمد محدثي ظهر امروز در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه تايباد با اشاره به مقام و منزلت زن نزد خداوند به فرازهايي از زندگاني پربركت حضرت فاطمه‌زهرا(س) اشاره كرد و اظهار داشت: حضرت زهرا(س) الگويي جاودانه براي همه زنان عالم هستند.

امام جمعه تايباد هم‌چنين توجه به وضعيت سالمندان و رسيدگي به امورات آنان را از دستورات مورد تأكيد اسلامي خواند و هفته بهداشت را گرامي داشت.


امام جمعه تایباد:
حمایت عملی از تولید ملی سبب پیشرفت و بی‌نیازی از بیگانگان می‌شود

خبرگزاری فارس: امام جمعه تایباد گفت: حمایت عملی از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی سبب پیشرفت و بی‌نیازی از بیگانگان می‌شود.

خبرگزاری فارس: حمایت عملی از تولید ملی سبب پیشرفت و بی‌نیازی از بیگانگان می‌شود

 

به گزارش خبرگزاری فارس از تایباد، حجت‌‌الاسلام محمد محدثی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تایباد با اشاره به مقام و منزلت زن نزد خداوند به فرازهایی از زندگانی پربرکت حضرت فاطمه‌زهرا(س) اشاره کرد و اظهار داشت: حضرت زهرا(س) الگویی جاودانه برای همه زنان عالم هستند.

امام جمعه تایباد هم‌چنین توجه به وضعیت سالمندان و رسیدگی به امورات آنان را از دستورات مورد تأکید اسلامی خواند و هفته بهداشت را گرامی داشت.

وی حفظ سلامتی و رعایت بهداشت را از دیدگاه اسلام ضروری خواند و سلامت جامعه و افراد را از مواردی عنوان کرد که باید در اولویت امور بوده و حفظ بهداشت انسان‌ها، اخلاق و مسائل روانی مدنظر دست‌اندرکاران مسائل بهداشت قرار گیرد.

خطیب جمعه تایباد همچنین به سالروز شهادت آیت‌الله صدر اشاره کرد و با اشاره به سالروز قطع رابطه سیاسی با آمریکا قُلدرمآبی آمریکا و نبود رعایت احترام متقابل و حقوق ملت‌ها را از دلایلی خواند که مورد توجه بنیان‌گذار انقلاب اسلامی در قطع ارتباط با آمریکا قرار گرفته است.

امام جمعه تایباد تولید ملی و پیگیری مسئولان را براساس پیام نوروزی رهبر فرزانه انقلاب یک ضرورت اساسی خواند و گفت: حمایت عملی از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی سبب پیشرفت و بی‌نیازی از بیگانگان می‌شود. 

وی افزود: ترجیح سرمایه‌گذاری داخلی از سوی سرمایه‌گذاران و تبلیغ و اطلاع‌رسانی از سوی صدا و سیما و رسانه‌ها امری بسیار ضروری است که رشد اقتصادی کشور و بی‌نیازی از بیگانگان و بروز استعدادها و استفاده هر چه بهتر از منابع خدادادی کشور و آبادانی و پیشرفت میهن اسلامی را در پی دارد.

امام جمعه تایباد افزود: تهدیدها و تطمیع‌های دشمنان از اول انقلاب وجود داشته و مردم و مسئولان با وحدت و هم‌دلی باید تلاش کنند تا نه تنها سرآمد منطقه که سرآمد جهان باشیم.

وی افزود: هر استعداد طبیعی حق طبیعی برای پیشرفت مردم تا جایگاه مطبوع و مطلوب خود محسوب می‌شود.

www.farsnews.com

 

دوشنبه سیم 5 1391 4:16 بعد از ظهر
X