معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405534
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
رئيس مركز بهداشت استان قم:
توليد 50 انيميشن با موضوع سلامت و سالمند در قم

خبرگزاري فارس: رئيس مركز بهداشت استان قم گفت: مركز بهداشت استان قم توليد انيميشن و محصولات رسانه‌اي را در رابطه با موضوع سلامت از دو سال قبل آغاز كرده و تا به حال بيش از 50 انيميشن در اين رابطه توليد شده است.

خبرگزاري فارس: توليد 50 انيميشن با موضوع سلامت و سالمند در قم

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، محمد محمديان ظهر امروز در سخنراني پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه قم اظهار داشت: همه ساله در جمهوري اسلامي ايران هفته‌اي به نام هفته سلامت از 18 تا 24 فروردين نامگذاري مي‌شود كه با برگزاري برنامه‌هاي متنوعي همراه است.

وي ادامه داد: امسال دانشگاه علوم پزشكي قم با توجه به اينكه شعار سازمان بهداشت جهاني، سالمندي و سلامت است، قصد دارد بيشترين همت را بر خدمت به قشر سالمند جامعه متمركز كند.


رئیس مرکز بهداشت استان قم:
تولید 50 انیمیشن با موضوع سلامت و سالمند در قم

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز بهداشت استان قم گفت: مرکز بهداشت استان قم تولید انیمیشن و محصولات رسانه‌ای را در رابطه با موضوع سلامت از دو سال قبل آغاز کرده و تا به حال بیش از 50 انیمیشن در این رابطه تولید شده است.

خبرگزاری فارس: تولید 50 انیمیشن با موضوع سلامت و سالمند در قم

 

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، محمد محمدیان ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم اظهار داشت: همه ساله در جمهوری اسلامی ایران هفته‌ای به نام هفته سلامت از 18 تا 24 فروردین نامگذاری می‌شود که با برگزاری برنامه‌های متنوعی همراه است.

وی ادامه داد: امسال دانشگاه علوم پزشکی قم با توجه به اینکه شعار سازمان بهداشت جهانی، سالمندی و سلامت است، قصد دارد بیشترین همت را بر خدمت به قشر سالمند جامعه متمرکز کند.

رئیس مرکز بهداشت استان قم خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در ایران و کشورهای در حال توسعه جمعیت سالمند رو به رشد است و طی 30 تا 40 سال آینده به چهار برابر میزان فعلی خواهد رسید، توجه به موضوع سالمندان و مشکلات آنان اهمیت بسیاری دارد و لزوم برنامه‌ریزی و مدیریت برای نسلی که در آینده می‌خواهد این سن را تجربه کند، روشن می‌سازد.

محمدیان با اشاره به برگزاری مراسم گردهمایی پدربزرگ‌ها، مادربزرگ‌ها و نوه‌ها در نخستین روز از هفته سلامت تصریح کرد: این جشن که امروز به همت معاونت بهداشت و معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، زمینه‌ای برای فرهنگ‌سازی مسائل دوران میانسالی و تکریم از میانسالان خواهد بود.

وی افزود: در استان قم هم‌اکنون نزدیک به 80 هزار سالمند وجود دارد که در هفته سلامت تلاش می‌کنیم در راستای تکریم و خدمت‌رسانی به این قشر، گام‌های مفیدی برداریم.

رئیس مرکز بهداشت استان قم گفت: در هفته سلامت امسال، دانشگاه علوم پزشکی قم برنامه‌های مختلف اطلاع‌رسانی در زمینه مسائل بهداشتی، میزگردها و مصاحبه‌های مختلف رسانه‌ای، چاپ و توزیع پوستر و بنر در سطح شهر و توزیع کتاب شعر در خصوص سالمندان را خواهیم داشت.

به گفته محمدیان، مرکز بهداشت استان قم تولید انیمیشن، نرم‌افزار و محصولات رسانه‌ای را در رابطه با موضوع سلامت و در حوزه‌های مختلف این موضوع از دو سال قبل آغاز کرده و تا به حال بیش از 50 انیمیشن در این رابطه تولید شده است.

وی بیان داشت: موضوع بهداشت روان، پیشگیری از حوادث و سوانح، بیماری‌ها و... از مسائلی است که در این انیمیشن‌ها به آن پرداخته شده است.

رئیس مرکز بهداشت استان قم با بیان اینکه رسالت مرکز بهداشت در تمام مراکز شهری و روستایی تکریم سالمندان و ارائه خدمات رایگان به آنها است، اضافه کرد: مشاوره و معاینات ابتدایی از جمله این خدمات است و بیماری‌های آنان برای مراقبت ویژه به بیمارستان‌ها ارجاع می‌شود.

محمدیان گفت: برنامه‌های هفته سلامت ویژه سالمندان در دو بخش مراقبت‌های ویژه از سالمندان و ارائه مباحث آموزشی برنامه‌ریزی شده است.

 

دوشنبه سیم 5 1391 4:21 بعد از ظهر
X