معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405532
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
امام جمعه موقت كرمان:
توليد ملي در حد تبليغات نباشد

خبرگزاري فارس: امام جمعه موقت كرمان با اشاره به نامگذاري سال جاري گفت: اميدواريم اين نامگذاري‌ها در حد تبليغات و نصب بروشورها ديده نشود.

خبرگزاري فارس: توليد ملي در حد تبليغات نباشد

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، حجت‌الاسلام محمد صباحي ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته كرمان با اشاره به نامگذاري سال جاري با عنوان "توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني" اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب چند سال اخير را بر اساس رويكردهاي اقتصادي نامگذاري كرده‌اند.

وي بيان كرد: اين نامگذاري‌ها نشان دهنده تأكيد رهبري بر توجه به مسائل اقتصادي و حل مشكلات و تسهيل امور است.

صباحي عنوان كرد: بايد يك رفاه نسبي براي مردم فراهم، اشتغال جوانان پيگيري و تورم و گراني مهار شود.

وي افزود: رهبر معظم انقلاب در زمينه مسائل اقتصادي به مسئولان و مردم تأكيد كردند و اميدواريم اين نامگذاري‌ها در حد تبليغات و نصب بروشورها ديده نشود.

خطيب جمعه كرمان با بيان اينكه رهبر نامگذاري‌ سال‌ها را بر اساس مطالعات و اطلاعات همه‌جانبه انجام مي‌دهند، گفت: همه بايد در اين زمينه همت كنيم، موارد مطرح شده نياز داخلي و ضرورت و اضطرار خارجي كشور ماست.

صباحي خاطرنشان كرد: اگر بخواهيم از مشكلاتي كه دشمن براي ما ايجاد كرده، بيرون آييم، بايد به اين شعارها توجه و همت داشته باشيم.

وي اذعان كرد: دولت و ملت وظيفه پيدا كردند كه نسبت به توليد ملي و سرمايه‌گذاري داخلي عمل كنند.

صباحي افزود: يكي از مواردي كه مي‌تواند در تحقق اين شعار مؤثر باشد، استفاده از كالاي ايراني است، البته توليدكنندگان نيز بايد بر كيفيت محصولات خود دقت داشته باشند و فضاي رقابتي را با كالاهاي خارجي ايجاد كنند.

وي عنوان كرد: مصرف كالاي ايراني در ابعاد مختلفي به نفع كشور ماست.

امام جمعه موقت كرمان در بخش ديگري از خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته مركز استان با اشاره به هفته سلامت بيان كرد: تكنولوژي، صنعتي شدن و ... پيشرفت‌ها و منفعت‌هاي زيادي به همراه دارد، اما يكي از آفات آن نيز لطمه زدن به سلامتي است.

صباحي تصريح كرد: مسئولان و مردم بايد توجه داشته باشند كه به زندگي خود ضربه نزنند و به سلامت افراد به ويژه سالمندان توجه داشته باشند.

وي خاطرنشان كرد: سالمندان مشكلات جسمي، عاطفي و اجتماعي دارند و بايد حرمت آنها را حفظ كرد.

خطيب جمعه كرمان همچنين با اشاره به سالروز شهادت شهيدان محمدباقر صدر و خواهر بزرگوارش، سيد مرتضي آويني و علي صيادشيرازي اظهار داشت: زندگينامه اين بزرگواران سرشار از پند و الگو است.

صباحي عنوان كرد: محور شخصيت فرد، ارزش‌هاي انساني و واقعي است، ارزش‌هاي پنداري و اعتباري به فرد شخصيت نمي‌دهد.

وي بيان كرد: پاكي و ساده‌زيستي سرمنشأ عزت و عظمت، و تكبر و خودبرتربيني سرمنشأ زوال قدرت، عزت و حكومت است.


دوشنبه سیم 5 1391 4:22 بعد از ظهر
X