معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406448
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
در سال 91
ميزان توليدات كشاورزي به 118 ميليون تن مي‌رسد

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان گفت: در سال 91 ميزان توليدات كشاورزي از 107 ميليون تن به 118 ميليون تن مي‌رسد.

خبرگزاري فارس: ميزان توليدات كشاورزي به 118 ميليون تن مي‌رسد

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، محمدرضا نريماني پيش از ظهر امروز در نخستين نشست كارگروه توسعه بخش كشاورزي استان اصفهان در سال 91 با بيان اينكه پس از پيروزي انقلاب اسلامي ايران برنامه‌هاي مختلفي در زمينه كشاورزي در كشور صورت گرفته است، اظهار داشت: تشكيل كارگروه توسعه كشاورزي اقدامي بي‌سابقه پس از انقلاب اسلامي در كشور است.

وي با اشاره به اينكه در سال 57 ميزان توليدات بخش كشاورزي 15 ميليون تن در سال بوده است، افزود: در سال 90، ميزان توليدات در اين بخش 107 ميليون تن در سال شده است و رشد 7 برابري را داشته است.


در سال 91
میزان تولیدات کشاورزی به 118 میلیون تن می‌رسد

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: در سال 91 میزان تولیدات کشاورزی از 107 میلیون تن به 118 میلیون تن می‌رسد.

خبرگزاری فارس: میزان تولیدات کشاورزی به 118 میلیون تن می‌رسد

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا نریمانی پیش از ظهر امروز در نخستین نشست کارگروه توسعه بخش کشاورزی استان اصفهان در سال 91 با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران برنامه‌های مختلفی در زمینه کشاورزی در کشور صورت گرفته است، اظهار داشت: تشکیل کارگروه توسعه کشاورزی اقدامی بی‌سابقه پس از انقلاب اسلامی در کشور است.

وی با اشاره به اینکه در سال 57 میزان تولیدات بخش کشاورزی 15 میلیون تن در سال بوده است، افزود: در سال 90، میزان تولیدات در این بخش 107 میلیون تن در سال شده است و رشد 7 برابری را داشته است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان بیان داشت: این افزایش 7 برابری تولیدات کشاورزی در سال نسبت به پیش از انقلاب در حالی است که جمعیت کشور نسبت به آن زمان دو برابر شده است.

وی با اشاره به اینکه از مجموع 6 هزار و 600 میلیارد تومان برای توسعه بخش کشاورزی در سال جاری، 327 میلیارد و 800 میلیون تومان آن به اصفهان اختصاص داده شده است، تصریح کرد: این رقم معادل پنج درصد بودجه توسعه در بخش کشاورزی است.

نریمانی ادامه داد: استان اصفهان پس از خوزستان، فارس و خراسان‌رضوی چهارمین استان به لحاظ برخورداری از این بودجه است.

وی با اشاره به طرح توسعه کشاورزی و سهم آن در اشتغال‌زایی گفت: براساس این طرح 500 هزار شغل در کشور در زمینه کشاورزی محقق می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان ادامه داد: در سال 91 میزان تولیدات کشاورزی از 107 میلیون تن به 118 میلیون تن می‌رسد و تا پایان برنامه پنجم توسعه به 147 میلیون تن خواهد رسید.

 

دوشنبه سیم 5 1391 4:23 بعد از ظهر
X