معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404813
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
رئيس كل دادگستري فارس خبر داد
حمايت دستگاه قضا از توليد ملي

خبرگزاري فارس: رئيس كل دادگستري فارس گفت: برنامه‌هاي دستگاه قضايي اين استان در راستاي تحقق سياست‌هاي مقام معظم رهبري در حمايت از توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني قرار دارد.

خبرگزاري فارس: حمايت دستگاه قضا از توليد ملي

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز به نقل از روابط عمومي دادگستري استان فارس، ذبيح‌الله خدائيان در جمع قضات و كاركنان مجموعه قضايي شيراز اظهار داشت: مقام معظم رهبري چند سالي است كه با جهت‌گيري امور اقتصادي سال‌ها را نامگذاري مي‌كنند، چراكه در وحله نخست شرع مقدس اسلام در مورد وضعيت اقتصادي جامعه و معيشت مردم تاكيد بسياري دارد و در مرتبه دوم، اقتصاد ايران در مرحله گذار از اقتصاد دولتي به خصوصي است.


رئیس کل دادگستری فارس خبر داد
حمایت دستگاه قضا از تولید ملی

خبرگزاری فارس: رئیس کل دادگستری فارس گفت: برنامه‌های دستگاه قضایی این استان در راستای تحقق سیاست‌های مقام معظم رهبری در حمایت از تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی قرار دارد.

خبرگزاری فارس: حمایت دستگاه قضا از تولید ملی

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، ذبیح‌الله خدائیان در جمع قضات و کارکنان مجموعه قضایی شیراز اظهار داشت: مقام معظم رهبری چند سالی است که با جهت‌گیری امور اقتصادی سال‌ها را نامگذاری می‌کنند، چراکه در وحله نخست شرع مقدس اسلام در مورد وضعیت اقتصادی جامعه و معیشت مردم تاکید بسیاری دارد و در مرتبه دوم، اقتصاد ایران در مرحله گذار از اقتصاد دولتی به خصوصی است.

وی افزود: اجرای قانون سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی نیز در این مورد ضروری بوده و بر این اساس، توجه به بعد اقتصادی جامعه را در اولویت قرار داده است. این مسئول همچنین گفت: استکبار جهانی و دشمنان نظام که در مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی، سیاست‌های خود را شکست خورده دیده‌اند؛ سعی دارند کشور ایران را زیر فشار اقتصادی قرار دهند، از این رو نامگذاری سال 1391 به عنوان سال حمایت از تولید، کار و سرمایه ایرانی یک نقشه راه است که باید مردم و مسؤلان آن را سرلوحه کار خود قرار دهند.

رئیس کل دادگستری استان فارس در ادامه بیان کرد: دستگاه قضایی این استان آمادگی لازم را برای همکاری با دستگاه‌های متولی امور اقتصادی دارد.

وی با اشاره به اینکه قاچاق کالا و ارز بیشترین لطمه را به تولید ملی می‌زند، به طوری که آثار زیانباری بر اقتصاد و ورشکستگی صنایع داشته است افزود: با برخورد قاطع، مناسب و سریع با مرتکبان این جرائم و ایجاد امنیت برای سرمایه‌گذاری می‌توانیم شاهد پویایی و حرکت رو به رشد در تولید، صنعت و تجارت این استان باشیم.

رئیس شورای قضایی فارس ادامه داد: کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری این استان در سال جدید با برنامه مدون و پویایی بیشتر، برای تسریع در رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی و حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری مشروع، می‌تواند در تحقق حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی گام‌های مؤثری بردارد.

وی افزود: با فعال شدن بخش خصوصی و جذب سرمایه می‌توان بر مشکلات بیکاری این استان غلبه کرد و گام‌های مؤثری در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری برداشت.

رئیس دستگاه قضایی استان فارس در ادامه با تقدیر از اقدامات و تلاش‌های قضات و کارکنان دستگاه قضایی خاطرنشان کرد: در سال گذشته در عین حال افزایش ورودی پرونده‌ها در مقاطع ویژه زمانی با تلاش انجام شده افزایش موجودی کنترل شده است.

خدائیان افزود: در بحث مبارزه با جرائم خشن و مهم نیز اقدامات ویژه‌ای صورت گرفته است که با برخوردهای مناسب قضایی و انتظامی و اجرای به موقع احکام شاهد ارتقای امنیت این استان بوده‌ایم.

رئیس کل دادگستری فارس همچنین تصریح کرد: اهداف سال‌های گذشته دادگستری استان فارس در کنار اولویت‌های سال جدید همچنان دارای اهمیت بوده و کاهش زمان دادرسی و افزایش ارتقای امنیت فارس و همچنین تکریم ارباب رجوع سرلوحه کار ما است.

خدائیان در پایان خاطرنشان کرد: توجه به تکریم ارباب رجوع و رضایت مراجعان زمینه خدمات مناسب و جلب رضایت خداوند را در بردارد و این امر مهم مدنظر مسؤلان قضایی این استان است.

 

دوشنبه سیم 5 1391 4:25 بعد از ظهر
X