معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404794
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
نماينده مردم شيروان در مجلس:
اساس توليد ملي بالندگي اقتصاد كشور است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم شيروان در مجلس شوراي اسلامي گفت: اساس نامگذاري امسال به عنوان سال توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني از سوي رهبر فرزانه انقلاب براي بالندگي اقتصاد كشور است.

خبرگزاري فارس: اساس توليد ملي بالندگي اقتصاد كشور است

محمدرضا حسين‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به اينكه نامگذاري سال جاري به نام سال  توليد ملي در تداوم جهاد اقتصادي نام و انتخاب با مسمايي است، اظهار داشت:  توجه به توليد ملي در شرايط كنوني نياز اساسي كشور است و احساس مي‌شود با بحث هدفمندي كالاها در سال جديد كاملاً مرتبط است.

وي تصريح كرد: اگر به توليد ملي اهميت داده شود قطعاً رشد و توسعه اقتصادي كشور را بيشتر شاهد خواهيم بود.


نماینده مردم شیروان در مجلس:
اساس تولید ملی بالندگی اقتصاد کشور است

خبرگزاری فارس: نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: اساس نامگذاری امسال به عنوان سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی از سوی رهبر فرزانه انقلاب برای بالندگی اقتصاد کشور است.

خبرگزاری فارس: اساس تولید ملی بالندگی اقتصاد کشور است

 

محمدرضا حسین‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به اینکه نامگذاری سال جاری به نام سال  تولید ملی در تداوم جهاد اقتصادی نام و انتخاب با مسمایی است، اظهار داشت:  توجه به تولید ملی در شرایط کنونی نیاز اساسی کشور است و احساس می‌شود با بحث هدفمندی کالاها در سال جدید کاملاً مرتبط است.

وی تصریح کرد: اگر به تولید ملی اهمیت داده شود قطعاً رشد و توسعه اقتصادی کشور را بیشتر شاهد خواهیم بود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: باید به این نیاز جدی و اساسی کشور هم از ناحیه تولید کنندگان با افزایش کیفیت محصولات  و هم از سوی مردم با خرید کالاهای ایرانی زمینه تحقق منویات رهبری در نامگذاری امسال با نام تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی فراهم شود.

وی حمایت از تولید ملی را سبب شکوفایی اقتصادی کشور دانست و گفت: بسیاری از محصولات تولیدی در کشور کیفت لازم را نسبت به مشابه خارجی داشته و باید مردم اقبال بیشتری در این زمینه نشان دهند.

حسین‌نژاد همچنین توجه به تولید ملی را در کاهش وابستگی به محصولات خارجی مؤثر خواند و افزود: به طور حتم با حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری در داخل کشور می‌توان از وابستگی‌ به محصولات خارجی به طور کامل رهایی یافت.

وی اضافه کرد: تنها راه مقابله با تهدیدهای و تحریم‌های اقتصادی دشمنان علیه نظام اسلامی، توجه به تولید ملی است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس و دولت باید در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی با برنامه ریزی هماهنگ بتوانند این شعار مهم را در عرصه اقتصاد ملی به یک باور عمومی تبدیل خاطرنشان کرد: با تحقق این مهم  زمینه برای شکوفایی هرچه بیشتر اقتصاد کشور مهیا خواهد شد.

 

دوشنبه سیم 5 1391 4:26 بعد از ظهر
X