معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405529
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
امام جمعه ايلام:
عنايت به توليد ملي زمينه مقابله با تحريم‌ها را فراهم مي‌كند

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در استان ايلام گفت: عنايت به توليد ملي زمينه مقابله با تحريم‌هاي تحميلي را فراهم مي‌كند.

خبرگزاري فارس: عنايت به توليد ملي زمينه مقابله با تحريم‌ها را فراهم مي‌كند

به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، حجت‌الاسلام محمدنقي لطفي ظهر امروز در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه ايلام در مسجد جامع اين شهر اظهار داشت: نامگذاري سال 91 به عنوان توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني از سوي رهبر فرزانه انقلاب زمينه‌اي براي بهبود معيشت مردم، ايجاد اشتغال، مهار تورم و مقابله فراگير با تحريم‌هاي تحميلي برخي از كشورها است.

وي ادامه داد: اصولاً فلسفه نامگذاري طي سال‌هاي اخير با محوريت يافتن اقتصاد براي حمايت از توليد داخلي و رونق بخشيدن به كار و فعاليت در داخل كشور است و مهم‌ترين و اساسي‌ترين مسئله كشور ايران اسلامي مسائل اقتصادي است.


امام جمعه ایلام:
عنایت به تولید ملی زمینه مقابله با تحریم‌ها را فراهم می‌کند

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: عنایت به تولید ملی زمینه مقابله با تحریم‌های تحمیلی را فراهم می‌کند.

خبرگزاری فارس: عنایت به تولید ملی زمینه مقابله با تحریم‌ها را فراهم می‌کند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، حجت‌الاسلام محمدنقی لطفی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ایلام در مسجد جامع این شهر اظهار داشت: نامگذاری سال 91 به عنوان تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی از سوی رهبر فرزانه انقلاب زمینه‌ای برای بهبود معیشت مردم، ایجاد اشتغال، مهار تورم و مقابله فراگیر با تحریم‌های تحمیلی برخی از کشورها است.

وی ادامه داد: اصولاً فلسفه نامگذاری طی سال‌های اخیر با محوریت یافتن اقتصاد برای حمایت از تولید داخلی و رونق بخشیدن به کار و فعالیت در داخل کشور است و مهم‌ترین و اساسی‌ترین مسئله کشور ایران اسلامی مسائل اقتصادی است.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: مخاطبان اصلی این شعار بدون تردید قوای سه‌گانه به ویژه دستگاه‌ها و مسئولان در حوزه اقتصاد کشور است.

لطفی تصریح کرد: اما دستگاه‌های مربوطه در این حوزه عملکرد درستی نداشته و قصور و کوتاهی در عرصه عمل داشته‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: اگر همه دستگاه‌های ذی‌ربط و مسئول به شعارهای سال‌های اخیر که عمده آن حول مسائل اقتصادی عنوان شده توجه ویژه‌ای داشتند و از همه ظرفیت‌های موجود استفاده می‌کردند  قطعاً کشور ایران اسلامی یکی از کشورهای پیشرو در حوزه اقتصادی محسوب می‌شد.

وی ادامه داد: افزون بر این، ایران اسلامی جایگاه در خور شأن و منزلت نظام اسلامی و ملت شریف ایران در تعاملات بین‌المللی و روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در عرصه جهانی پیدا می‌کرد.

این مسئول اضافه کرد: باید دولت و مسئولان با هماهنگی لازم و تعامل، تفاهم و با پشتیبانی مردم این شعار را در ابعاد مختلف عملیاتی کنند و از مقابله با یکدیگر و اعمال اغراض سیاسی و متهم کردن یکدیگر خودداری کرده تا شاهد تحولی عظیم و عمیق در مسائل اقتصادی باشیم.

امام جمعه ایلام همچنین به مقام حضرت صدیقه کبری (س) اشاره کرد و گفت: مقام حضرت فاطمه زهرا (س) آنچنان والاست که رضایت و خشم حضرتش معیار رضایت و خشم پیامبر گرامی اسلام و خداوند سبحان است.

وی متذکر شد: پیامبر اکرم (ص) در حدیثی فرمودند مریم سرور زنان زمانه خویش بود اما دخترم فاطمه سرور همه زنان جهان از آغاز تا فرجام است. 

خطیب جمعه ایلام در پایان سخنانش به دیگر مناسبت‌های مهم و ویژه هفته از جمله هفته سلامت، روز سالمند و روز جهانی بهداشت اشاره کرد.

 

دوشنبه سیم 5 1391 4:29 بعد از ظهر
X