معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406383
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

كشاورزان نقش مهمي در توسعه و آباداني كشور دارند

امام جمعه ماهنشان گفت: كشاورزان با توليد محصولات كشاورزي خود نقش بسزايي در توسعه و آباداني كشور دارند و بايد قدردان تلاشهاي آنها بود.

حجت الاسلام زاهدي پور در مراسم تجليل از كشاورزان نمونه شهرستان ماهنشان، افزود: تلاشهاي كشاورزان سخت كوش كشور ايران غير قابل انكار و ستودني مي باشد و هر چه از تلاش هاي اين قشر زحمت كش قدرداني شود باز هم كم است.


وی بر نقش و جایگاه والای کشاورزان به ویژه در نزد انبیای الهی و ائمه اطهار (ع) تأکید و اظهار کرد: کشاورزان از چنان جایگاهی برخوردارند که انبیا و ائمه اطهار(ع) از کشاورزان سخت کوش به عنوان متوکلین معنوی به خداوند یاد می کنند.

امام جمعه ماهنشان ارایه تمهیدات لازم در بخش های مختلف کشاورزی و اعطای تسهیلات به کشاورزان را از کارهای ارزشمند دولت خدمتگزار دانست و گفت: امید می رود که با این امر منویات رهبر معظم انقلاب تحقق یافته و شاهد توسعه و آبادانی کشور باشیم.

حجت الاسلام زاهدی پور با بیان این که شغل اصلی مردم شهرستان ماهنشان را کشاورزی و دامداری تشکیل می دهد، خواستار توجه ویژه مسوولان مربوطه استان زنجان در توسعه بخش های مختلف کشاورزی این منطقه شد.(ایرنا)

 

سه شنبه سی یکم 5 1391 8:24 بعد از ظهر
X