معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406518
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
امام جمعه بوكان گفت: كشاورزان در تحقق شعار محوري سال، نقش محوري ايفا مي‌كنند.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران اروميه ،ماموستا عبدالرحمن خليفه‌زاده در مراسمي كه به منظور تجليل از كشاورزان نمونه بوكان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به كمبود نزولات جوي در بوكان، ايجاد زيرساخت و رشد صنايع تبديلي، كشت گلخانه‌اي و پرورش آبزيان نقش مؤثري در رشد و توسعه بخش كشاورزي دارد كه سرمايه‌گذاري در اين بخش‌ها علاوه بر ايجاد اشتغال، سبب توسعه شهرستان مي‌شود.

وي آب و هواي مطلوب و خاك حاصلخيز را دو مورد بسيار مطلوب براي كشاورزي در بوكان دانست و از كشاورزان خواست كه به سمت علمي‌كردن كشاورزي حركت كنند.

خليفه‌زاده طي سخناني با استناد به آيات و احاديث به ارزش و اهميتي كه دين اسلام براي كشاورزي مدنظر قرار داده اشاره كرد و كشاورزي را شغل بسيار شريفي دانست كه بيشتر پيامبران از جمله پيامبر اسلام به آن روي آورده‌اند.


امام جمعه بوکان گفت: کشاورزان در تحقق شعار محوری سال، نقش محوری ایفا می‌کنند.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران ارومیه ،ماموستا عبدالرحمن خلیفه‌زاده در مراسمی که به منظور تجلیل از کشاورزان نمونه بوکان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به کمبود نزولات جوی در بوکان، ایجاد زیرساخت و رشد صنایع تبدیلی، کشت گلخانه‌ای و پرورش آبزیان نقش مؤثری در رشد و توسعه بخش کشاورزی دارد که سرمایه‌گذاری در این بخش‌ها علاوه بر ایجاد اشتغال، سبب توسعه شهرستان می‌شود.

وی آب و هوای مطلوب و خاک حاصلخیز را دو مورد بسیار مطلوب برای کشاورزی در بوکان دانست و از کشاورزان خواست که به سمت علمی‌کردن کشاورزی حرکت کنند.

خلیفه‌زاده طی سخنانی با استناد به آیات و احادیث به ارزش و اهمیتی که دین اسلام برای کشاورزی مدنظر قرار داده اشاره کرد و کشاورزی را شغل بسیار شریفی دانست که بیشتر پیامبران از جمله پیامبر اسلام به آن روی آورده‌اند.

وی در ادامه با اشاره به احادیث و آیات قرآن کریم افزود: اگر در یک جامعه زکات توسط افراد پرداخت نشود آن جامعه دچار قحطی و خشکسالی خواهد شد.

خلیفه‌زاده خاطرنشان کرد: نهادهایی چون کمیته امداد که مسئول جمع‌آوری زکات شهروندان و کشاورزان هستند باید این نهاد را در امر زکات یاری کنند، چراکه این نهاد افراد واجد شرایط را شناسایی کرده و زکات را به افراد واجد شرایط پرداخت می‌کند.

وی ادامه داد: استفاده مناسب از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در طول 33 سال گذشته موجب استقلال کشور در بخش‌های کشاورزی و دامداری شده است.

خلیفه‌زاده نامگذاری امسال به نام سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی را راهبردی دانست و گفت: برای مقابله با تحریم‌ها و عملیاتی‌کردن این شعار باید از همه ظرفیت‌های بخش کشاورزی و دامداری به ویژه در استان آذربایجان‌غربی استفاده کنیم./س

www.yjc.ir

 

 

 

سه شنبه سی یکم 5 1391 8:35 بعد از ظهر
X