معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406483
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

 

نقش اساسي و بي بديل كشاورزان و روستاييان در تحقق اهداف جهاد اقتصادي

خبرگزاري موج - فرماندار شهرستان آذرشهر گفت: نقش كشاورزان و ساكنان مناطق روستايي در تحقق اهداف جهاد اقتصادي، بي بديل، اساسي و كارساز است.

به گزارش موج، مهندس اسماعيل آذريان فرماندار شهرستان آذرشهر در جمع كشاورزان و اهالي روستايي صغايش آذرشهر گفت : مسئوليت مردم و مسئولان با نامگذاري امسال با عنوان سال جهاد اقتصادي سنگين تر شده است.
وي با اشاره به اينكه سعي و تلاش در عرصه هاي مختلف اقتصادي و افزايش توليد و بهره وري از ملزومات جهاد اقتصادي مي باشد افزود: با توجه به اينكه محور اصلي فعاليت در مراكز روستايي نيز اقتصاد و توليد محصولات كشاورزي است بنابراين كشاورزان و روستاييان در تحقق جهاد اقتصادي نقش اساسي و كليدي دارند.
مهندس آذريان با اشاره به اينكه دولت در سال هاي اخير اقدامات سازنده اي در جهت توسعه مناطق روستايي برداشته ادامه داد: اين امر موجب شده تا نه تنها ميزان مهاجرات از مناطق روستايي بسيار كاهش يابد بلكه با مهاجرت معكوس بسياري از افراد به روستاهاي خود بازگشتند.


 

نقش اساسی و بی بدیل کشاورزان و روستاییان در تحقق اهداف جهاد اقتصادی

خبرگزاری موج - فرماندار شهرستان آذرشهر گفت: نقش کشاورزان و ساکنان مناطق روستایی در تحقق اهداف جهاد اقتصادی، بی بدیل، اساسی و کارساز است.

به گزارش موج، مهندس اسماعیل آذریان فرماندار شهرستان آذرشهر در جمع کشاورزان و اهالی روستایی صغایش آذرشهر گفت : مسئولیت مردم و مسئولان با نامگذاری امسال با عنوان سال جهاد اقتصادی سنگین تر شده است.
وی با اشاره به اینکه سعی و تلاش در عرصه های مختلف اقتصادی و افزایش تولید و بهره وری از ملزومات جهاد اقتصادی می باشد افزود: با توجه به اینکه محور اصلی فعالیت در مراکز روستایی نیز اقتصاد و تولید محصولات کشاورزی است بنابراین کشاورزان و روستاییان در تحقق جهاد اقتصادی نقش اساسی و کلیدی دارند.
مهندس آذریان با اشاره به اینکه دولت در سال های اخیر اقدامات سازنده ای در جهت توسعه مناطق روستایی برداشته ادامه داد: این امر موجب شده تا نه تنها میزان مهاجرات از مناطق روستایی بسیار کاهش یابد بلکه با مهاجرت معکوس بسیاری از افراد به روستاهای خود بازگشتند.
وی در ادامه همچنین با اعلام این مطلب گفت : در نوروز امسال بیش از 15 هزار گردشگر از نقاط مختلف کشور با افزون بر دوهزار و 350 دستگاه خودرو از نقاط گردشگری و طبیعت با طراوت روستاهای قرمزگل، صغایش، جراغیل و گواهیر این شهرستان دیدن کردند.

www.mojnews.com

سه شنبه سی یکم 5 1391 8:47 بعد از ظهر
X