معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404821
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
نسخه چاپيارسال به دوستان
عضو كارگروه حمايت از توليد در گفت‌وگو با فارس خبر داد
بهانه‌تراشي سازمان مالياتي در اجراي يك مصوبه/ كارگروه حمايت از توليد وارد عمل شد

خبرگزاري فارس: عضو كارگروه حمايت از توليد از بررسي موضوع عدم بخشودگي مالياتي واحدهاي صنعتي انتقال يافته به خارج از حريم 120 كيلومتري شهرهاي بزرگ در اين كارگروه خبر داد.

خبرگزاري فارس: بهانه‌تراشي سازمان مالياتي در اجراي يك مصوبه/ كارگروه حمايت از توليد وارد عمل شد

آرمان خالقي در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس با اشاره به عدم اعمال بخشودگي مالياتي براي برخي واحدهاي صنعتي انتقال يافته به خارج از حريم شهرهاي بزرگ مانند تهران، تبريز و مشهد، اظهار داشت: اين مسئله در كميته تخصصي كارگروه حمايت از توليد مورد بررسي قرار گرفت و قرار شد اين مشكل با حضور نمايندگان سازمان امور مالياتي در جلسه اصلي كارگروه در هفته آينده نهايي شود.


عضو کارگروه حمایت از تولید در گفت‌وگو با فارس خبر داد
بهانه‌تراشی سازمان مالیاتی در اجرای یک مصوبه/ کارگروه حمایت از تولید وارد عمل شد

خبرگزاری فارس: عضو کارگروه حمایت از تولید از بررسی موضوع عدم بخشودگی مالیاتی واحدهای صنعتی انتقال یافته به خارج از حریم 120 کیلومتری شهرهای بزرگ در این کارگروه خبر داد.

خبرگزاری فارس: بهانه‌تراشی سازمان مالیاتی در اجرای یک مصوبه/ کارگروه حمایت از تولید وارد عمل شد

 

آرمان خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به عدم اعمال بخشودگی مالیاتی برای برخی واحدهای صنعتی انتقال یافته به خارج از حریم شهرهای بزرگ مانند تهران، تبریز و مشهد، اظهار داشت: این مسئله در کمیته تخصصی کارگروه حمایت از تولید مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد این مشکل با حضور نمایندگان سازمان امور مالیاتی در جلسه اصلی کارگروه در هفته آینده نهایی شود.

وی تصریح کرد: برخی واحدهای تولید کننده چرم که به دلیل آلاینده بودن به خارج از حریم شهرهای بزرگ انتقال یافته‌اند در حال حاضر با مشکل عدم بخشودگی مالیاتی روبرو هستند.

خالقی ادامه داد: سازمان امور مالیاتی به بهانه‌‌های جزئی از بخشودگی مالیاتی این نوع واحدها خودداری می‌کند، به عنوان مثال به واحدهای مستقر در شهرک صنعتی چرم شهر اعلام شده که چون 2 کیلومتر مانده به شعاع 120 کیلومتری قرار دارند شامل بخشودگی مالیاتی نمی‌شوند در حالی که ابتدا شهرک، ایجاد شده و پس از آن واحدها به این شهرک منتقل شده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین سازمان امور مالیاتی در مورد برخی واحدهای صنعتی عنوان می‌کند که چون انتقال این واحدها به ما اعلام نشده در نتیجه از بخشودگی مالیاتی برخوردار نمی‌شوند در حالی که این واحدها پس از انتقال، پروانه بهره‌برداری مجدد دریافت کرده‌اند و سازمان امور مالیاتی نیز باید این پروانه‌های جدید را ملاک عمل خود قرار دهند.

عضو کارگروه حمایت از تولید افزود: به این ترتیب پس از چند سال به برخی واحدهای صنعتی اعلام شده که باید مالیات عقب افتاده و جرایم تأخیر را پرداخت کنند.

به گفته وی، پیش نویس مربوط به این مسئله در جلسه تخصصی کارگروه حمایت از تولید بررسی و قرار شد در جلسه اصلی کارگروه نهایی شود.

 

چهارشنبه اول 6 1391 8:52 بعد از ظهر
X