معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404945
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

بهمني در گفت‌وگو با خانه ملت:

بانك مركزي هفته‌اي دو موسسه مالي و اعتباري را محو مي‌كند

رئيس كل بانك مركزي ، موسسه‌هاي مالي و اعتباري در اين ۳۰ سال هر كاري كردند و كسي با آنها برخوردي نداشت، گفت: مديران موسسه‌هاي متخلف رد صلاحيت مي‌شوند.

محمود بهمني در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري خانه ملت، با بيان اينكه يكي از برنامه‌هاي بانك مركزي، ادغام تعدادي از بانك‌ها با يكديگر است، بيان كرد: بانك مركزي هفته‌اي يك تا دو موسسه مالي و اعتباري متخلف را جمع و محو مي‌كند.

رئيس كل بانك مركزي ادامه داد: موسسه‌هاي مالي و اعتباري در اين ۳۰ سال هر كاري كردند و كسي با آنها كاري نداشت؛ اما در اين ۲ سال يك هزار و ۷۰۰ موسسه مالي و اعتباري به ۱۴ موسسه رسيده‌اند.


بهمنی در گفت‌وگو با خانه ملت:

بانک مرکزی هفته‌ای دو موسسه مالی و اعتباری را محو می‌کند

رئیس کل بانک مرکزی ، موسسه‌های مالی و اعتباری در این ۳۰ سال هر کاری کردند و کسی با آنها برخوردی نداشت، گفت: مدیران موسسه‌های متخلف رد صلاحیت می‌شوند.

محمود بهمنی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه یکی از برنامه‌های بانک مرکزی، ادغام تعدادی از بانک‌ها با یکدیگر است، بیان کرد: بانک مرکزی هفته‌ای یک تا دو موسسه مالی و اعتباری متخلف را جمع و محو می‌کند.

رئیس کل بانک مرکزی ادامه داد: موسسه‌های مالی و اعتباری در این ۳۰ سال هر کاری کردند و کسی با آنها کاری نداشت؛ اما در این ۲ سال یک هزار و ۷۰۰ موسسه مالی و اعتباری به ۱۴ موسسه رسیده‌اند.

وی با توضیح اینکه این موسسه‌های مالی و اعتباری نیز ادغام می‌شوند، افزود: اگر تخلفی صورت بگیرد این موسسات به سرعت تعدیل و موسسات دیگری جایگزین آنها خواهیم کرد و یا به کلی محو می‌شوند، از سوی دیگر مدیران موسسه‌های متخلف نیز رد صلاحیت می‌شوند.

بهمنی اضافه کرد: بانک مرکزی چاره ای جز استفاده از این نوع برخوردها ندارند؛ چرا که این موسسات باید سر و سامان بگیرند، در واقع با این حجم فعالیت، شعب و تعداد واحدها اگر بخواهیم کوتاه بیاییم دیگر قابل کنترل نیستند و به مشکل بر خواهیم خورد./

پایان پیام

icana.ir/NewsPage.aspx?NewsID=198970

چهارشنبه اول 6 1391 9:10 بعد از ظهر
X