معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404828
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
جشنواره بيست‌وششم فيلم فجر/36
توليدات برتر «سيما فيلم» به «جشنواره فيلم فجر» مي‌روند

خبرگزاري فارس: مركز سيما فيلم در نظر دارد توليدات برتر سال 86 خود را جهت شركت در جشنواره بين المللي فيلم فجر به دفتر اين جشنواره ارسال كند.

خبرگزاري فارس: توليدات برتر «سيما فيلم» به «جشنواره فيلم فجر» مي‌روند

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از سايت خبري سيما فيلم، يك كميته انتخاب در مركز سيما فيلم به دبيري ناصر عزيزيان سروش به عنوان مسؤول هماهنگي امور برنامه ها تشكيل شده، كه از بين توليدات بلند داستاني سال جاري تعدادي فيلم را انتخاب و به دفتر جشنواره بين المللي فيلم فجر معرفي مي كند. دبير كميته برگزاري انتخاب آثار براي ارسال به جشنواره بين المللي فيلم فجر با اشاره به تركيب اين هيأت گفت:« اعضاء اين كميته از مسؤولين مركز سيما فيلم هستند.» وي اسامي كميته انتخاب را به اين شرح اعلام كرد:


جشنواره بیست‌وششم فیلم فجر/36
تولیدات برتر «سیما فیلم» به «جشنواره فیلم فجر» می‌روند

خبرگزاری فارس: مرکز سیما فیلم در نظر دارد تولیدات برتر سال 86 خود را جهت شرکت در جشنواره بین المللی فیلم فجر به دفتر این جشنواره ارسال کند.

خبرگزاری فارس: تولیدات برتر «سیما فیلم» به «جشنواره فیلم فجر» می‌روند

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سایت خبری سیما فیلم، یک کمیته انتخاب در مرکز سیما فیلم به دبیری ناصر عزیزیان سروش به عنوان مسؤول هماهنگی امور برنامه ها تشکیل شده، که از بین تولیدات بلند داستانی سال جاری تعدادی فیلم را انتخاب و به دفتر جشنواره بین المللی فیلم فجر معرفی می کند. دبیر کمیته برگزاری انتخاب آثار برای ارسال به جشنواره بین المللی فیلم فجر با اشاره به ترکیب این هیأت گفت:« اعضاء این کمیته از مسؤولین مرکز سیما فیلم هستند.» وی اسامی کمیته انتخاب را به این شرح اعلام کرد: «حسن اسلامی مهر(ریاست مرکز سیما فیلم)، مسعود نقاش‌زاده(مدیر کل امور برنامه ها)، امیرحسین آشتیانی پور(مسؤول گروه سینمایی)، سیدحسین موسوی(مدیر کل پشتیبانی تولید)، محمدرضا اصلاح (مشاور رئیس مرکز سیما فیلم)و پژمان لشگری پور(مسؤول شورای طنز و مستند).» عزیزیان سروش با اشاره به ملاک های انتخاب آثار گفت:« یکی از ملاک های این کمیته برای انتخاب آثار، ساختار خود فیلم است. سپس فیلمنامه، کارگردانی و در نهایت مواردی که اثر قابلیت عرضه در جشنواره فیلم فجر را داشته باشد، در نظر گرفته می‌شود.» گفتنی است ستاد برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر چندی قبل اعلام کرده بود، فیلمسازان و تهیه کنندگان متقاضی حضور در این جشنواره بایستی تا سی ام آذر ماه فرم درخواست شرکت در بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر را به دبیرخانه این جشنواره تحویل بدهند. دبیر کمیته برگزاری آثار مرکز سیما فیلم با اشاره به مهلت باقی مانده اعلام کرد: «این کمیته طی هفته جاری تشکیل جلسه می دهد و تا پایان هفته آثار منتخب جهت ارسال به جشنواره فیلم فجر را اعلام می‌کند.» بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در دو بخش سینمای ایران و جهان از 12 الی 22 بهمن امسال در تهران برگزار می شود. انتهای پیام/

www.farsnews.com

 

پنج شنبه دوم 6 1391 8:29 بعد از ظهر
X