معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406440
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

 هفتمين جشنواره توليدملي-افتخار ملي ،افتخاري ديگر براي شركت فرآورده هاي غذايي رضوي 
در هفتمين جشنواره توليد ملي - افتخار ملي ، شركت فرآورده هاي غذايي رضوي، جزو برترين شركتهاي فعال در بخش صنايع غذايي معرفي شد و تنديس اين جشنواره را دريافت كرد.

 در اين مراسم كه با حضور مهندس محرابيان، وزير صنايع و معادن ، دكتر حسيني وزير امور اقتصادي و داريي و همچنين وزير كار و امور اجتماعي و نمايندگان كميسيون صنايع و معادن برگزار شد، مدير عامل شركت لوح سپاس و تنديس برترين واحد توليد كننده  كمپوت و كنسرو  در زمينه صنايع غذايي كشور را از طرف  وزير محترم صنايع و معادن دريافت نمودند.

 مهندس محرابيان- وزير صنايع و معادن در اين مراسم گفت: دغدغه دولت مردان، حل مشكلات پيش پاي توليد كننده و صنعتگر ايراني است. ايشان تاكيد كردند : فضاي كسب وكار صنعتي هر روز رقابتي تر و فشرده تر مي شود و بايد صنعتگران با توليد كالاي اقتصادي و با كيفيت راه ورود به عرصه جهاني را تمرين كنند.
همچنين ، دبير اجرايي خانه صنعت و معدن ايران هدف از برگزاري اين همايش را توسعه فرهنگ توليد در كشور و مصرف كالاهاي داخلي اعلام كرده و حضور مقامات بلندپايه نظام در جشنواره هاي سال هاي گذشته را نشانگر توجه مقامات ارشد نظام به بخش توليد دانستند.ايشان حمايت مديران صنايع، انجمن مديريت ايران، انجمن دارندگان نشان استاندارد ايران و صنعت و معدن جوانان از اين جشنواره را اقدامي موثر در حمايت از توليد ملي دانست.

 وی با اشاره به جایگاه مهم تولید در رفع بیکاری، توسعه رفاه، تولید ثروت در جامعه و افزایش خود باوری ابراز امیدواری کرد که شعار تولید ملی - افتخار ملی که بعنوان شعار جشنواره به شعار ملی کشور تبدیل شود و مردم با خرید کالاهای داخلی و تولیدکنندگان با افزایش کیفیت تولید، زمینه تسریع رشد صنعتی و حضور توانمند ایران در جامعه جهانی را فراهم کنند.www.razavi-canning.com

X