معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 412298
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
عضو كارگروه حمايت از توليد در گفت‌وگو با فارس خبر داد
تدوين دستورالعمل محدوديت تبليغ كالاهاي خارجي توسط كارگروه حمايت از توليد

خبرگزاري فارس: عضو كارگروه حمايت از توليد با اشاره به تأثير تبليغات كالاهاي خارجي در تضعيف توليدات ملي، گفت: دستورالعمل محدوديت تبليغ كالاهاي خارجي توسط كارگروه حمايت از توليد در حال تدوين است.

خبرگزاري فارس: تدوين دستورالعمل محدوديت تبليغ كالاهاي خارجي توسط كارگروه حمايت از توليد

 

آرمان خالقي در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس اظهار داشت: محدوديت تبليغ كالاهاي خارجي به منظور حمايت از توليدات داخل جزء مصوبات اوليه كارگروه حمايت از توليد بود كه متأسفانه به درستي اجرايي نشد.

وي ادامه داد: به همين دليل قرار شد مجدداً مصوبات اوليه كارگروه حمايت از توليد مورد بررسي قرار گيرد تا زمينه اجراي آن فراهم شود.


عضو کارگروه حمایت از تولید در گفت‌وگو با فارس خبر داد
تدوین دستورالعمل محدودیت تبلیغ کالاهای خارجی توسط کارگروه حمایت از تولید

خبرگزاری فارس: عضو کارگروه حمایت از تولید با اشاره به تأثیر تبلیغات کالاهای خارجی در تضعیف تولیدات ملی، گفت: دستورالعمل محدودیت تبلیغ کالاهای خارجی توسط کارگروه حمایت از تولید در حال تدوین است.

خبرگزاری فارس: تدوین دستورالعمل محدودیت تبلیغ کالاهای خارجی توسط کارگروه حمایت از تولید

 

آرمان خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: محدودیت تبلیغ کالاهای خارجی به منظور حمایت از تولیدات داخل جزء مصوبات اولیه کارگروه حمایت از تولید بود که متأسفانه به درستی اجرایی نشد.

وی ادامه داد: به همین دلیل قرار شد مجدداً مصوبات اولیه کارگروه حمایت از تولید مورد بررسی قرار گیرد تا زمینه اجرای آن فراهم شود.

خالقی با اشاره به تأکید اخیر مجلس و سازمان بازرسی بر لزوم محدودیت تبلیغ کالاهای خارجی، افزود: بحث مطرح شده این است که بخشی از درآمد صدا و سیما از طریق تبلیغات تأمین می‌شود که باید دید در صورت محدود شدن تبلیغ کالاهای خارجی، چه منابع مالی جایگزین آن خواهد شد زیرا اگر تولید‌کنندگان داخلی نسبت به تبلیغ کالای خود در رسانه ملی اقدام نکنند این سازمان با کسر بودجه روبرو می‌شود.

وی تأکید کرد: برای حل این مشکل، ساز و کاری توسط کارگروه‌های تخصصی زیر مجموعه کارگروه حمایت از تولید در حال تدوین است تا با تصویب آن در کارگروه اصلی حمایت از تولید، تبلیغ کالاهای خارجی در کشور محدود شود.

عضو کارگروه حمایت از تولید افزود: موضوع حمایت از تولیدات داخل و محدودیت تبلیغ کالاهای خارجی در جلسات اصلی کارگروه حمایت از تولید بررسی و در مورد آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور روز گذشته به فارس گفته بود: اینکه در زمینه تبلیغات کالاهای خارجی تاکنون در جهت صحبت‌های مقام معظم رهبری عمل نکرده‌‌ایم، نشان می‌دهد اراده‌ای برای همیاری نبوده است.

به گفته وی، شهرداری باید قراردادهای تنظیم شده در این زمینه را پس بگیرد، هر چند ممکن است با این کار ضررهایی را متحمل شود اما باید با تدبیر، آن را مدیریت کند.

 

جمعه سوم 6 1391 7:59 بعد از ظهر
X