معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404916
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
عضو كارگروه حمايت از توليد:

خبرگزاري ايسنا: سند توليد ملي به سرنوشت استراتژي توسعه صنعتي دچار نشود

» سرويس: اقتصادي - صنعت، معدن، تجارت
شنبه ۲ اردي‌بهشت ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۳

عضو كارگروه حمايت از توليد گفت: اميدواريم تدوين سند توليد ملي به سرنوشت تدوين استراتژي توسعه صنعتي كشور دچار نشود.

آرمان خالقي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اين‌كه اميدواريم تدوين سند توليد ملي تبديل به يك بازي جديد و پز سخنراني مسئولان نشود، افزود: سند توليد ملي كه قرار است با همكاري كارگروه حمايت از توليد تهيه شود، يك سند فرابخشي بين وزارتخانه‌ها بوده كه هدف اصلي آن حمايت از توليد ملي است.

وي گفت: با تهيه اين سند برخي سياست‌گذاريهاي جزيره‌اي حذف مي‌شود وهمه برنامه‌هاي وزارتخانه‌هاي مختلف در راستاي حمايت از توليد هماهنگ مي‌شود.


عضو کارگروه حمایت از تولید:

خبرگزاری ایسنا: سند تولید ملی به سرنوشت استراتژی توسعه صنعتی دچار نشود

» سرویس: اقتصادی - صنعت، معدن، تجارت
شنبه ۲ اردی‌بهشت ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۳

عضو کارگروه حمایت از تولید گفت: امیدواریم تدوین سند تولید ملی به سرنوشت تدوین استراتژی توسعه صنعتی کشور دچار نشود.

آرمان خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به این‌که امیدواریم تدوین سند تولید ملی تبدیل به یک بازی جدید و پز سخنرانی مسئولان نشود، افزود: سند تولید ملی که قرار است با همکاری کارگروه حمایت از تولید تهیه شود، یک سند فرابخشی بین وزارتخانه‌ها بوده که هدف اصلی آن حمایت از تولید ملی است.

وی گفت: با تهیه این سند برخی سیاست‌گذاریهای جزیره‌ای حذف می‌شود وهمه برنامه‌های وزارتخانه‌های مختلف در راستای حمایت از تولید هماهنگ می‌شود.

خالقی در پاسخ به این سوال که چرا در شرایطی که هنوز استراتژی توسعه صنعتی نهایی نشده، بحث تهیه سند تولیدات ملی مطرح شده است؟ گفت: دعا می‌کنیم که تهیه سند تولید ملی در چرخه بروکراسی کشور به دام نیفتد. به هر حال استراتژی صنعتی بیشتر مربوط به بخش صنعت بوده اما سند تولید ملی همه بخشهای مربوط به تولید را در برخواهد گرفت.

به گزارش ایسنا کارگروه حمایت از تولید چندی پیش و بعد از نام‌گذاری سال جاری به نام سال حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه‌ ایرانی از تدوین سند حمایت از تولید ملی توسط این کارگروه خبر داد. این سند قرار است بخشهای مختلف مرتبط با حوزه تولید و صنعت را در بر بگیرد. این در حالی است که کشور هم‌اکنون فاقد استراتژی صنعتی بوده و تدوین این سند نیز سالها است که به تاخیر افتاده و هر بار مورد بازنگری قرار گرفته است.

مدیریت واردات، توسعه صادرات، نقدینگی و رفع مشکل واحدها، سرمایه‌گذاری، بهره‌وری، توسعه بازار داخلی،‌ فرهنگ‌سازی با تاکید بر مصرف تولیدات داخلی و ‌ بهبود فضای کسب و کار، هشت سیاست و برنامه راهبردی کارگروه حمایت از تولید وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت در راستای تدوین سند تولید ملی اعلام شده است.

 

جمعه سوم 6 1391 8:12 بعد از ظهر
X