معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405535
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
عضو كارگروه حمايت از توليد در گفت‌وگو با فارس:
مونتاژ خودرو در داخل خيلي بهتر از ورود خودروهاي دست دوم است

خبرگزاري فارس: عضو كارگروه حمايت از توليد در واكنش به مصوبه اخير دولت مبني بر آزاد بودن واردات خودروهاي دست دوم گفت: اگر دولت به جاي اين كار، مجوز مونتاژ خودروها را صادر مي‌كرد خيلي بهتر از واردات خودروهاي دست دوم بود.

خبرگزاري فارس: مونتاژ خودرو در داخل خيلي بهتر از ورود خودروهاي دست دوم است

 

آرمان خالقي در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس اظهار داشت: هنوز در كشور اين فرهنگ جا نيفتاده كه مردم خودروهاي داخلي را به خودروهاي دست دوم خارجي ترجيح دهند به همين دليل مصوبه اخير دولت به صلاح بخش صنعت نيست.

وي ادامه داد: نبايد به اين سرعت در مورد آزاد بودن واردات خودروهاي دست دوم تصميم‌گيري مي‌شد،زيرا تجربه خوبي در اين مورد نداريم.


عضو کارگروه حمایت از تولید در گفت‌وگو با فارس:
مونتاژ خودرو در داخل خیلی بهتر از ورود خودروهای دست دوم است

خبرگزاری فارس: عضو کارگروه حمایت از تولید در واکنش به مصوبه اخیر دولت مبنی بر آزاد بودن واردات خودروهای دست دوم گفت: اگر دولت به جای این کار، مجوز مونتاژ خودروها را صادر می‌کرد خیلی بهتر از واردات خودروهای دست دوم بود.

خبرگزاری فارس: مونتاژ خودرو در داخل خیلی بهتر از ورود خودروهای دست دوم است

 

آرمان خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: هنوز در کشور این فرهنگ جا نیفتاده که مردم خودروهای داخلی را به خودروهای دست دوم خارجی ترجیح دهند به همین دلیل مصوبه اخیر دولت به صلاح بخش صنعت نیست.

وی ادامه داد: نباید به این سرعت در مورد آزاد بودن واردات خودروهای دست دوم تصمیم‌گیری می‌شد،زیرا تجربه خوبی در این مورد نداریم.

خالقی با بیان اینکه پس از جنگ عراق و کویت، تعداد زیادی از خودروهای عربی به کشور وارد و پلاک‌گذاری شدند، افزود: این مسئله بازار خودروی کشور را بر هم زد و مشکلاتی را به وجود آورد.

وی با اشاره به صدور مجوز واردات ماشین‌آلات مستعمل در سالهای گذشته، اظهار داشت: این ماشین‌آلات در خطوط تولید کارخانه‌ها مورد استفاده قرار گرفتند و در حال حاضر نیز همین خطوط تولید نیازمند بازسازی هستند.

عضو کارگروه حمایت از تولید تصریح کرد: واردات خودروهای دست دوم ممکن است باعث آلودگی محیط زیست شود.

انتهای پیام/م

 

جمعه سوم 6 1391 8:35 بعد از ظهر
X