معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 483014
تعداد نوشته ها : 163
تعداد نظرات : 7
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

ضرورت تدوين سند ملي براي تحقق شعار حمايت از توليد ملي

 

بايد تمامي مشكلات به صورت يك به يك بررسي شود و با استفاده از ظرفيت‌ها و امكاناتي كه در اختيار

داريم براي تحقق شعار سال جاري تلاش كنيم.

معاون اول رييس جمهور گفت: سياستها و برنامه هاي حمايت از توليد بايد پس از تدوين نهايي و هماهنگي ميان همه دستگاه‌ها و بخش‌هاي مختلف به يك سند ملي تبديل شده و همه بر اساس اين سند، در يك مسير مشخص و در راستاي تحقق شعار حمايت از توليد ملي حركت كنند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دولت ،محمدرضا رحيمي عصر امروز (شنبه) در جلسه كارگروه حمايت از توليد اظهار داشت: در سال 90 برغم مشكلات متعددي كه بر سر راه توليد بود، موفقيت‌هاي بزرگي در كشور در جهت توليد حاصل شد كه ارتقاء رقم صادرات غير نفتي به بيش از 45 ميليارد دلار يكي از اين موفقيت‌ها بود.


ضرورت تدوین سند ملی برای تحقق شعار حمایت از تولید ملی

 

 

باید تمامی مشکلات به صورت یک به یک بررسی شود و با استفاده از ظرفیت‌ها و امکاناتی که در اختیار

داریم برای تحقق شعار سال جاری تلاش کنیم.

معاون اول رییس جمهور گفت: سیاستها و برنامه های حمایت از تولید باید پس از تدوین نهایی و هماهنگی میان همه دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف به یک سند ملی تبدیل شده و همه بر اساس این سند، در یک مسیر مشخص و در راستای تحقق شعار حمایت از تولید ملی حرکت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،محمدرضا رحیمی عصر امروز (شنبه) در جلسه کارگروه حمایت از تولید اظهار داشت: در سال 90 برغم مشکلات متعددی که بر سر راه تولید بود، موفقیت‌های بزرگی در کشور در جهت تولید حاصل شد که ارتقاء رقم صادرات غیر نفتی به بیش از 45 میلیارد دلار یکی از این موفقیت‌ها بود.

معاون اول رییس جمهور افزود: سال 91 که سال حمایت از تولید ملی است می تواند بسترساز افزایش میزان صادرات غیر نفتی باشد و برای اولین بار حجم صادرات غیر نفتی از واردات بیشتر شود که در این صورت گام‌های بلندی در راستای اشتغالزایی، تولید و کاهش تورم برداشته خواهد شد.

رحیمی با بیان اینکه مشکلات و موانعی بر سرا راه تولید وجود دارد تصریح کرد: باید تمامی مشکلات به صورت یک به یک بررسی شود و با استفاده از ظرفیت‌ها و امکاناتی که در اختیار داریم برای تحقق شعار سال جاری تلاش کنیم.

در این جلسه گزارشی از سیاستها و برنامه های کارگروه حمایت از تولید برای تحقق اهداف تعیین شده در سال جاری ارائه شد و مقرر شد پس از هماهنگی میان دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف، این برنامه ها نهایی شده و در مسیر اجرا قرار گیرند.

 

جمعه سوم 6 1391 8:39 بعد از ظهر
X