معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405531
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
عضو كارگروه حمايت از توليد در گفت‌وگو با فارس خبر داد
طرح راهكارهاي حمايت از توليد در جلسه‌اي با حضور احمدي نژاد
 
خبرگزاري فارس: عضو كارگروه حمايت از توليد با اشاره به برگزاري اولين جلسه تخصصي اين كارگروه در هفته جاري گفت: مقرر شد ايده‌هاي مربوط به حمايت از توليد داخل توسط اعضاي كارگروه تدوين و در جلسه‌آي با حضور رئيس جمهور طي ماه جاري مطرح شود.
 

خبرگزاري فارس: طرح راهكارهاي حمايت از توليد در جلسه‌اي با حضور احمدي نژاد

 
آرمان خالقي در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، اظهار داشت: اولين جلسه كارگروه حمايت از توليد در سال جاري در سطح كميته‌هاي تخصصي و با برنامه‌ريزي براي جلسات اين كارگروه طي سال جاري برگزار شد.

عضو کارگروه حمایت از تولید در گفت‌وگو با فارس خبر داد
طرح راهکارهای حمایت از تولید در جلسه‌ای با حضور احمدی نژاد
 
خبرگزاری فارس: عضو کارگروه حمایت از تولید با اشاره به برگزاری اولین جلسه تخصصی این کارگروه در هفته جاری گفت: مقرر شد ایده‌های مربوط به حمایت از تولید داخل توسط اعضای کارگروه تدوین و در جلسه‌آی با حضور رئیس جمهور طی ماه جاری مطرح شود.
 

خبرگزاری فارس: طرح راهکارهای حمایت از تولید در جلسه‌ای با حضور احمدی نژاد

 
آرمان خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: اولین جلسه کارگروه حمایت از تولید در سال جاری در سطح کمیته‌های تخصصی و با برنامه‌ریزی برای جلسات این کارگروه طی سال جاری برگزار شد.
وی تصریح کرد: تاکنون جلسات کارگروه حمایت از تولید یک هفته در سطح کمیته‌های تخصصی و یک هفته به صورت رسمی با حضور مسئولان دولتی و با تصمیم‌گیری در مورد موضوعات مربوط به تولید برگزار می‌شد که مقرر شد طی سال جاری جلسات اصلی کارگروه در هر هفته برگزار شود.
خالقی ادامه داد: نظرات و ایده اعضای کارگروه حمایت از تولید در مورد راهکارهای حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی طی ماه‌ جاری جمع‌بندی می شود که امیدواریم این مسائل در جلسه‌ای با حضور رئیس‌جمهور تا پایان فروردین ماه ارائه و در مورد آن تصمیم‌گیری شود.
 
لینک خبر:
جمعه سوم 6 1391 8:41 بعد از ظهر
X