معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405546
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

پايداري شامل جنبه هاي اجتماعي ـ اقتصادي و زيستي و بوم شناسي مي باشد. اين مقاله درصدد كمي نمودن پايداري در آب بر اساس تيوريهاي اقتصادي مي باشد. هدف اين مقاله محاسبه شاخص هايي براي پايداري در بخش كشاورزي استان كرمان در آلترناتيوها و سياستهاي مختلف مي باشد. مدل استفاده شده در اين مقاله، برنامه ريزي كسري است كه يك روش برنامه ريزي غيرخطي مي باشد.


پایداری شامل جنبه های اجتماعی ـ اقتصادی و زیستی و بوم شناسی می باشد. این مقاله درصدد کمی نمودن پایداری در آب بر اساس تیوریهای اقتصادی می باشد. هدف این مقاله محاسبه شاخص هایی برای پایداری در بخش کشاورزی استان کرمان در آلترناتیوها و سیاستهای مختلف می باشد. مدل استفاده شده در این مقاله، برنامه ریزی کسری است که یک روش برنامه ریزی غیرخطی می باشد.

 

این نوع برنامه ریزی ما را قادر می سازد که آلترناتیوهای مختلف را بدون دادن هر گونه وزن، مقایسه و بررسی نماییم که این خاصیت برای اندازه گیری پایداری لازم می باشد. این مقاله به صورت تیوری و تجربی کاربرد این روش را برای محاسبه پایداری نشان می دهد و در پایان شاخصهایی برای پایداری محاسبه می نماید. استفاده از این روش می تواند راهنمایی برای مدیریت هنجاری برنامه ریزان باشد.

تحلیل پایداری در مدیریت منابع آب در بخش کشاورزی با استفاده از برنامه ریزی کسری مطالعه موردی استان کرمان tahlilie paidari dar modiriat pdf 1 290 KB application pdf
ولی بریم نژاد سعید یزدانی
پایگاه اطلاعات علمی
دوشنبه ششم 6 1391 8:1 بعد از ظهر
X