معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405516
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
فزايش قيمت طلا و نفت در بازارهاي جهاني
آغاز دور تازه ماراتن قيمت‌ها در بازار طلا/ بهاي سكه از مرز 850 هزار تومان گذشت
توليد ايراني: افزايش قيمت طلا و نفت در بازارهاي جهاني، تنور رقابت قيمت‌ها در بازار طلاي تهران را نيز گرم‌تر كرد؛ بر همين اساس قيمت هر قطعه سكه تمام بهار آزادي امروز (سه‌شنبه 14 شهريور) در بازار تهران با افزايش چشمگيري به بهاي 850 هزار تومان رسيد؛ همچنين هم‌اكنون هر دلار آمريكا با بهاي 2165 تومان معامله مي‌شود.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، همزمان با افزايش قيمت طلا در بازارهاي جهاني، قيمت طلا و مسكوكات در بازار تهران نيز رشد تازه‌اي را تجربه كرد.

ر همين اساس قيمت هر قطعه سكه تمام بهار آزادي طرح قديم امروز (سه‌شنبه 14 شهريور) به 852 هزار تومان و قيمت هر قطعه سكه تمام بهار آزادي طرح جديد نيز با افزايش حدود 20 هزار توماني در قياس با روز گذشته، به 850 هزار تومان رسيد؛ همچنين در بازار تهران هر نيم سكه 425 هزار، هر ربع سكه 212 هزار و هر قطعه سكه يك گرمي 121 هزار تومان معامله شد.


 
فزایش قیمت طلا و نفت در بازارهای جهانی
آغاز دور تازه ماراتن قیمت‌ها در بازار طلا/ بهای سکه از مرز 850 هزار تومان گذشت
تولید ایرانی: افزایش قیمت طلا و نفت در بازارهای جهانی، تنور رقابت قیمت‌ها در بازار طلای تهران را نیز گرم‌تر کرد؛ بر همین اساس قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز (سه‌شنبه 14 شهریور) در بازار تهران با افزایش چشمگیری به بهای 850 هزار تومان رسید؛ همچنین هم‌اکنون هر دلار آمریکا با بهای 2165 تومان معامله می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی، همزمان با افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی، قیمت طلا و مسکوکات در بازار تهران نیز رشد تازه‌ای را تجربه کرد.

ر همین اساس قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم امروز (سه‌شنبه 14 شهریور) به 852 هزار تومان و قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افزایش حدود 20 هزار تومانی در قیاس با روز گذشته، به 850 هزار تومان رسید؛ همچنین در بازار تهران هر نیم سکه 425 هزار، هر ربع سکه 212 هزار و هر قطعه سکه یک گرمی 121 هزار تومان معامله شد.

در عین حال بهای هر اونس طلا در بازار جهانی 1,693 دلار و بهای هر گرم طلای 18عیار در بازار نیز 85 هزار و 500 تومان برآورد می شود؛ هم‌اکنون هر دلار آمریکا در بازار آزاد 2165 تومان، هر یورو 2767 تومان و هر پوند انگلیس نیز 3497 تومان معامله می‌شود.

همچنین هر بشکه نفت خام اوپک در بازار جهانی 111 دلار و 17 سنت معامله شده است؛ یک گالن بنزین هم در بازار جهانی سه دلار معامله می‌شود. به گفته کارشناسان بازار طلا، همزمان با آغاز فصل ازدواج و فستیوال‌های هند، تقاضای سفته‌بازان و سوداگران به منظور کسب سود افزایش داشته است.

هم‌اکنون هند بزرگ‌ترین مصرف‌کننده طلای جهان به‌شمار می‌رود و افزایش میزان تقاضای هند تاثیر بسزایی در رشد بهای طلا در بازارهای جهانی داشته و این در حالی است که به دنبال افزایش بهای نفت با افزایش اعمال محدودیت‌های آمریکا و اروپا بر ایران، بهای طلا در بازارهای جهانی تقویت شده است.

روند معاملات طلای جهانی در حالی پی‌گرفته می‌شود که مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت طلا در هفته‌های آتی، سیاست‌های بانک مرکزی اروپا در افزایش یا ثبات نرخ بهره بانکی، نحوه اقدام اتحادیه اروپا در مقابله با بحران بدهی به وجود آمده در کشورهای این منطقه، سیاست‌های تورم‌زدایی چین و نیز آمار داده‌های اقتصادی این کشور، فستیوال‌های کشور چین و هند، نرخ بهره بانکی فدرال رزرو آمریکا و گزارش اداره کار آمریکا، بروز بلایای طبیعی، بهای نفت در بازارهای جهانی و همچنین بروز تنش‌های سیاسی در کشورهای جهان خواهد بود.

www.tolideiran.ir/?q=node/1673

 

سه شنبه جهاردهم 6 1391 3:5 بعد از ظهر
X