معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406338
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
پنجره‌هاي اميد در بازار مسكن باز مي‌شوند
توليد ايراني: قيمت‌هاي خريد و اجاره مسكن در بازار پايتخت هم‌زمان با رسانه‌اي شدن خبر فروش مسكن ويژه در تهران و راه‌اندازي شمار بسياري از واحدها مسكن مهر كاهش يافته است.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني، عملياتي شدن برخي از برنامه‌هاي دولت در تعديل قيمت مسكن، همچون طرح مسكن مهر و مسكن ويژه در شهر تهران آثار مبت خود را در چند روز اخير نشان داده است.

با رسانه‌اي شدن خبر فروش مسكن ويژه در برخي از مناطق شهر تهران، تب رواني گسترده‌اي در بازار پديدار شد و در فاصله يك هفته تا ده روز، كيفيت تقاضاي اجاره و خريد مسكن را تغيير داد.


 
پنجره‌های امید در بازار مسکن باز می‌شوند
تولید ایرانی: قیمت‌های خرید و اجاره مسکن در بازار پایتخت هم‌زمان با رسانه‌ای شدن خبر فروش مسکن ویژه در تهران و راه‌اندازی شمار بسیاری از واحدها مسکن مهر کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی تولید ایرانی، عملیاتی شدن برخی از برنامه‌های دولت در تعدیل قیمت مسکن، همچون طرح مسکن مهر و مسکن ویژه در شهر تهران آثار مبت خود را در چند روز اخیر نشان داده است.

با رسانه‌ای شدن خبر فروش مسکن ویژه در برخی از مناطق شهر تهران، تب روانی گسترده‌ای در بازار پدیدار شد و در فاصله یک هفته تا ده روز، کیفیت تقاضای اجاره و خرید مسکن را تغییر داد.

براین اساس بسیاری از متقاضیان اجاره و خرید مسکن انتظار داشتند که قیمت مسکن به نحو چشمگیری کاهش پیدا کرده باشد، بنابراین با شنیدن رقم‎‌های بالای پیشنهادی از سوی مالکان و مشاوران مسکن، از بنگاه معاملات ملکی خارج شده و سراغ بنگاه دیگری می‌رفتند.

همه‌گیر شدن این اتفاق در بازار مسکن تب روانی ایجاد کرد و باعث برج قیمت‌های اجاره و خرید مسکن ترک بردارد.

این  فرایند به خوبی موجب شد تا مالکان و حتی مشاوران درباره قیمت‌های پیشنهادی به تکاپو بیفتند و برای دیه، بیست هزار تومان هم با یکدیگر به رقابت بیفتند؛‌ به عنوان نمونه مالکی در منطقه تهرانپارس قیمت هر مترمربع واحد مسکونی خود را به جای 3 میلیون تومان، دو میلیون و 986 هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است تا به این وسیله تنها با 14 هزار تومان اختلاف قیمت ملک خود را در محدوده قیمتی دو میلیون و چند هزار تومان نشان دهد.

 این در حالی است که مالک دیگری در همان منطقه واحد 59 متری خود را به قیمت هر متر مربع 2میلیون و 254 هزار تومان به بازار فروش عرضه کرده است.

با این وجود جای امیدواری است که با شروع فصل سرد و کاهش نقل و انتقالات و جابجایی‌ها در بازار مسکن، نرخ اجاره بها و فروش دوباره کاهش پیدا کند.

هم‌اکنون قیمت خرید و فروش مسکن در برخی از مناطق تهران به شرح جدول زیر است:

 

سه شنبه جهاردهم 6 1391 3:52 بعد از ظهر
X