معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405558
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
مديرعامل اتحاديه تعاوني‌هاي لبني كشور:
فرآورده‌هاي لبني 250 درصد گران مي‌شوند
توليد ايراني: مديرعامل اتحاديه تعاوني‌هاي لبني كشور با بيان اينكه قيمت شير در يك سال گذشته از 50 تا 300 درصد افزايش داشته است، پيش‌بيني كرد كه قيمت فرآورده‌هاي لبني تا 250 درصد افزايش پيدا كند.

محمدرضا اسماعيلي در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، با بيان اين كه قيمت شير خام در طول يكسال گذشته از 50 تا بيش از 300 درصد رشد داشته است،‌ گفت: سال گذشته در همين زمان هر كيلو شير به قيمت 380 تومان به فروش مي‌رسيد اما امسال اين قيمت به 1250 تومان رسيده است.

وي اعلام كرد: 80 درصد قيمت فرآورده‌هاي لبني نيز بر اساس قيمت شير خام محاسبه مي‌شود، بنابراين با يك محاسبه ساده مي‌توان دريافت كه قيمت فراورده‌هاي لبني نيز دست كم تا 250 درصد افزايش قيمت خواهد داشت.


 
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های لبنی کشور:
فرآورده‌های لبنی 250 درصد گران می‌شوند
تولید ایرانی: مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های لبنی کشور با بیان اینکه قیمت شیر در یک سال گذشته از 50 تا 300 درصد افزایش داشته است، پیش‌بینی کرد که قیمت فرآورده‌های لبنی تا 250 درصد افزایش پیدا کند.

محمدرضا اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی، با بیان این که قیمت شیر خام در طول یکسال گذشته از 50 تا بیش از 300 درصد رشد داشته است،‌ گفت: سال گذشته در همین زمان هر کیلو شیر به قیمت 380 تومان به فروش می‌رسید اما امسال این قیمت به 1250 تومان رسیده است.

وی اعلام کرد: 80 درصد قیمت فرآورده‌های لبنی نیز بر اساس قیمت شیر خام محاسبه می‌شود، بنابراین با یک محاسبه ساده می‌توان دریافت که قیمت فراورده‌های لبنی نیز دست کم تا 250 درصد افزایش قیمت خواهد داشت.

اسماعیلی با بیان این که در فرایند تولید و مصرف شیر چهار حلقه وجود دارد که عدم حمایت از هریک از آنها، کل فرایند را دچار خدشه و نارسایی می‌کند،‌ این حلقه‌ها را به ترتیب حلقه نهاده‌های دامی( محصول کشاورزان)، حلقه تولید شیرخام (دامداران)،‌ حلقه فرآورده ‌سازی (تبدیل کنندگان و کارخانه‌ها)‌ و حلقه توزیع و مصرف خواند.

وی با تأکید بر این که مسئولان دولت در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری‌های خود از تولیدکنندگان و اتحادیه‌ها حتی نظرخواهی هم نمی‌کنند، تصریح کرد:در ایران بیش از 800 کارخانه تولید فرآورده‌های لبنی وجود دارد که با توجه به افزایش 300 درصدی قیمت قیمت شیر، با کاهش شدید سطح تولید روبه‌رو خواهند بود و دست کم نیمی از آنها به علت کمبود منابع مالی برای تأمین شیر مورد نیاز، مجبور به تعدیل نیرو خواهند شد.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های تولید کننده فرآوردهای لبنی پاستوریزه ایران یادآور شد: ما هنوز زمانی را که از بلغارستان و دیگر کشورها پنیر وارد می‌کردیم، از خاطرمان نرفته است، بنابراین باید شکرگزار چنین تحولی باشیم که توانسته‌ایم در فاصله زمانی اندکی صادرکننده همه انواع فراورده‌های باشیم و این مهم بدون حمایت مستقیم و فوری دولت از تولیدکنندگان، دیری نمی‌پاید.

www.tolideiran.ir/?q=node/1659

 

سه شنبه جهاردهم 6 1391 3:54 بعد از ظهر
X