معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405579
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
يك فعال صنايع چرمي اعلام كرد:
كاهش 50 درصدي توليد چرم در كشور
توليد ايراني: كاهش سطح نقدينگي در بخش صنعت چرم كشور و تغيير جهات سرمايه‌هاي خرد از صنايع و بورس به سمت بازار طلا و ارز، ميزان توليد چرم و چرم مصنوعي در كشور را با كاهش 50 درصدي مواجه كرده است.

علي‌رضا ملك‌پور؛ يكي از فعالان صنعت چرم كشور در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، تأكيد كرد: ارتقاي سطح كيفي محصولات توليدي در كشور بايد در اولويت برنامه‌هاي توليدكنندگان و سازمان‌هاي دولتي حامي توليد ملي باشد.

اين توليدكننده افزود: بخش مهمي از رونق بازارهاي جهاني منوط به اخذ استانداردهاي كالايي جهاني است و اگر كالاهاي داخلي ما بتوانند استانداردهاي جهاني و پشتيباني آنها را جلب كنند، در بازار جهاني نيز جايگاه درخوري مي‌يابند.

وي با تأكيد بر اين كه تجارت در گستره جهاني بر اساس احترام به مشتري و تأمين نيازها و علاقمندي‌هاي خريدار كالا ارزيابي مي‌شود، افزود: براي جلب نظر مشتري در بازارهاي داخلي و خارجي بايد زمينه‌اي فراهم كنيم كه خريدار كالا از خريدي كه انجام داده است راضي و خشنود باشد.

ملك پور ادامه داد: ارقاي سطح كيفي توليدات داخلي مشروط به افزايش سطح مقدينگي صنعتي و نه نقدينگي بازاري است.


یک فعال صنایع چرمی اعلام کرد:
کاهش 50 درصدی تولید چرم در کشور
تولید ایرانی: کاهش سطح نقدینگی در بخش صنعت چرم کشور و تغییر جهات سرمایه‌های خرد از صنایع و بورس به سمت بازار طلا و ارز، میزان تولید چرم و چرم مصنوعی در کشور را با کاهش 50 درصدی مواجه کرده است.

علی‌رضا ملک‌پور؛ یکی از فعالان صنعت چرم کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی، تأکید کرد: ارتقای سطح کیفی محصولات تولیدی در کشور باید در اولویت برنامه‌های تولیدکنندگان و سازمان‌های دولتی حامی تولید ملی باشد.

این تولیدکننده افزود: بخش مهمی از رونق بازارهای جهانی منوط به اخذ استانداردهای کالایی جهانی است و اگر کالاهای داخلی ما بتوانند استانداردهای جهانی و پشتیبانی آنها را جلب کنند، در بازار جهانی نیز جایگاه درخوری می‌یابند.

وی با تأکید بر این که تجارت در گستره جهانی بر اساس احترام به مشتری و تأمین نیازها و علاقمندی‌های خریدار کالا ارزیابی می‌شود، افزود: برای جلب نظر مشتری در بازارهای داخلی و خارجی باید زمینه‌ای فراهم کنیم که خریدار کالا از خریدی که انجام داده است راضی و خشنود باشد.

ملک پور ادامه داد: ارقای سطح کیفی تولیدات داخلی مشروط به افزایش سطح مقدینگی صنعتی و نه نقدینگی بازاری است.

به گفته وی، منظور از نقدینگی صنعتی،‌ سرمایه‌های گذارده شده در بخش صنعت و منظور از نقدینگی بازاری، سرمایه‌های مصرف شده برای خرید سکه، ارز و . . . است.

این تولیدکننده چرم با اعلام اینکه به علت کمبود منابع مالی میزان تولید واحد صنعتی چرم‌ایران در 6 ماه گذشته کم‌تر از نصف شده است، یادآور شد: در 160 روز گذشته تنها 50 روز کاری برای مجموعه ما وجود داشته است و این روال تا کنون موجب زیان دهی بیش از 60 درصدی به مجموعه شده است؛ ‌این موضوع منحصر به مجموعه ما نیست و همه فعالان این بخش به علت پایین بودن شدید نقدینگی،‌ دست کم‌ تا 50 درصد از سطح تولید خود کاسته‌اند.

پایان پیام/

www.tolideiran.ir/?q=node/1653

 

سه شنبه جهاردهم 6 1391 4:1 بعد از ظهر
X