معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406475
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
معاون پارلماني وزير بهداشت در گفت‌وگو با توليد ايراني اعلام كرد:
پايان ماراتن 7 ماهه 2 وزارتخانه درباره آثار مخرب پارازيت‌ها
بررسي نتيجه مذاكرات وزارت بهداشت و وزارت ارتباطات در مجلس
توليد ايراني: رمضان محسن پور با اعلام اينكه در هفت ماه گذشته درباره آثار مخرب پارازيت‌ها بر سلامتي انسان با وزارت ارتباطات مذاكره‌ شده است، گفت: به‌زودي نتايج اين مذاكره‌ها در كميسيون بهداشت مجلس بررسي مي‌شود.

معاون پارلماني وزير بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، با بيان اين كه مجلس براي سئوال از وزير بهداشت درباره تأثير مخرب پارازيت‌ها برنامه‌اي ندارد، گفت: مگر اين كه نمايندگان فقط در ذهنشان چنين چيزي وجود داشته باشد، وگرنه به لحاظ رسمي هنوز طرح موضوعي در اين باره وجود ندارد.

رمضان محسن‌پور افزود: در 6 هفت ماه گذشته مكاتبه‌ها و مذاكره‌هاي بسياي با وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات داشته‌ايم و قرار است در آينده نزديك نتيجه اين مذاكره‌ها را در كميسيون بهداشت و درمان مجلس نيز مطرح كنيم.

محسن‌پور ادامه داد: اگر هم كسي يا كساني از نمايندگان مجلس خواسته باشند از وزير بهداشت اين موضوع را پيگيري كنند، اين وزارتخانه آمادگي دارد تا براي ارائه اطلاعات لازم و دقيق در اين باره به نمايندگان اطلاع‌رساني كند، اما درباره سئوال از وزير بهداشت بايد بگويم كه تا كنون چنين موضوعي مطرح نشده است.

 

آنچه اخيرا درباره پارازيت‌ها گفته‌اند


 
معاون پارلمانی وزیر بهداشت در گفت‌وگو با تولید ایرانی اعلام کرد:
پایان ماراتن 7 ماهه 2 وزارتخانه درباره آثار مخرب پارازیت‌ها
بررسی نتیجه مذاکرات وزارت بهداشت و وزارت ارتباطات در مجلس
تولید ایرانی: رمضان محسن پور با اعلام اینکه در هفت ماه گذشته درباره آثار مخرب پارازیت‌ها بر سلامتی انسان با وزارت ارتباطات مذاکره‌ شده است، گفت: به‌زودی نتایج این مذاکره‌ها در کمیسیون بهداشت مجلس بررسی می‌شود.

معاون پارلمانی وزیر بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی، با بیان این که مجلس برای سئوال از وزیر بهداشت درباره تأثیر مخرب پارازیت‌ها برنامه‌ای ندارد، گفت: مگر این که نمایندگان فقط در ذهنشان چنین چیزی وجود داشته باشد، وگرنه به لحاظ رسمی هنوز طرح موضوعی در این باره وجود ندارد.

رمضان محسن‌پور افزود: در 6 هفت ماه گذشته مکاتبه‌ها و مذاکره‌های بسیای با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات داشته‌ایم و قرار است در آینده نزدیک نتیجه این مذاکره‌ها را در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیز مطرح کنیم.

محسن‌پور ادامه داد: اگر هم کسی یا کسانی از نمایندگان مجلس خواسته باشند از وزیر بهداشت این موضوع را پیگیری کنند، این وزارتخانه آمادگی دارد تا برای ارائه اطلاعات لازم و دقیق در این باره به نمایندگان اطلاع‌رسانی کند، اما درباره سئوال از وزیر بهداشت باید بگویم که تا کنون چنین موضوعی مطرح نشده است.

 

آنچه اخیرا درباره پارازیت‌ها گفته‌اند

پیش از این نعمت‌الله منوچهری، نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلالث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون بهداشت و درمان، اعلام کره بود که درباره موضوع آثار مخرب پارازیت‌ها بر سلامتی انسان از وزیران ارتباطات و بهداشت سئوال خواهد کرد.

همچنین در خرداد ماه سال 89 نمایندگان مجلس هشتم، مسئولان وزارت بهداشت را برای ارائه توضیح درباره برنامه‌های این وزارتخانه در کاهش و تعدیل آثار مخرب پارازیت‌ها، به کمیسیون بهداشت کشانده بودند.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نهم، چندی پیش در گفت‌وگو با بعضی از رسانه‌های داخلی، از وجود منشأ داخلی مشخص این پارازیت‌ها خبر داده و اعلام کرده بود که وزارت ارتباطات و نمایندگان مجلس از منشأ صدور پارازیت‌ها اطلاع دارند، ولی نمی‌خواهند آن را بیان کنند.

در حالی که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم پیش‌تر گفته بود: «پارازیت‌های اخیر مخابراتی از سوی وزارت ارتباطات ایجاد نشده و این وزارتخانه در صدد کشف منشأ ارسال پارازیت‌ها است» و در ادامه با اظهار بی‌اطلاعی از منبع ارسال پارازیت‌ها درباره آثار و عواقب سوء و مخرب آن بر سلامتی شهروندان هشدار داد.

رضا تقی‌پور،همچنین تأکید کرده بود: «به دفعات مکرر گزارشی درباره پارازیت‌های تلفن‌های همراه برای نمایندگان و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ارائه کرده‌ایم.

یک استاد پاتولوژی (آسیب‌شناسی) در دانشگاه هاروارد هم درباره اثرهای مخرب امواجی که از آنتن‌های پارازیت منتشر می‌شود، بر سلامت انسان توضیح داده است که هنوز نمی‌توان با قاطعیت اعلام کرد امواج چنین آنتن‌هایی موجب بروز بیماری می شوند.

علیرضا سپهر می‌‌گوید: «مطالعات زیادی در این باره شده، اما هنوز جامعه علمی به این نتیجه نرسیده است که این امواج در درازمدت واقعا سرطان‌زا هستند یا نه؟ سازمان بهداشت جهانی در سال ۲۰۰۳ میلادی از محققان دعوت کرد که در این باره مطالعات مختلفی انجام دهند؛ در زمینه اپیدمیولوژی، مطالعات انسانی، روی حیوانات، مطالعات آزمایشگاهی، سلولی و حتی دوزی متری انجام دهند تا دانش ما درباره این موضوع بیشتر شود و بتوانیم بهتر تصمیم گیری کنیم.»

دکتر سپهر انجام چنین مطالعاتی را دشوار می‌خواند ؛زیرا به گفته او باید وضعیت سلامت 2 گروه افراد شبیه یکدیگر را در حالت‌های پیش و پس از در معرض امواج قرار گرفتن، بررسی و مطالعه کرد.

پایان پیام/

www.tolideiran.ir/?q=node/1652

 

سه شنبه جهاردهم 6 1391 4:3 بعد از ظهر
X