معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406384
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
گزارش تفصيلي گمرك از ميزان مبادلات تجاري ايران با كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد منتشر شد
تجارت 230 ميليارد دلاري ايران با كشورهاي جنبش عدم تعهد در 7 سال
توليد ايراني: ميزان مبادلات تجاري ايران با كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد از سال 1384 تا چهارماهه نخست امسال به بيش از 230 ميليارد و 950 ميليون دلار رسيده است.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، بر اساس آمار منتشر شده از سوي دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات گمرك جمهوري اسلامي ايران، ميزان مبادلات تجاري ايران با كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد از سال 1384 تا چهارماهه نخست امسال به بيش از 230 ميليارد و 950 ميليون دلار رسيده است.


 
گزارش تفصیلی گمرک از میزان مبادلات تجاری ایران با کشورهای عضو جنبش عدم تعهد منتشر شد
تجارت 230 میلیارد دلاری ایران با کشورهای جنبش عدم تعهد در 7 سال
تولید ایرانی: میزان مبادلات تجاری ایران با کشورهای عضو جنبش عدم تعهد از سال 1384 تا چهارماهه نخست امسال به بیش از 230 میلیارد و 950 میلیون دلار رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی، بر اساس آمار منتشر شده از سوی دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات گمرک جمهوری اسلامی ایران، میزان مبادلات تجاری ایران با کشورهای عضو جنبش عدم تعهد از سال 1384 تا چهارماهه نخست امسال به بیش از 230 میلیارد و 950 میلیون دلار رسیده است.

از این میزان مبادله‌های تجاری در مدت یاد شده، 87 میلیارد و 363 میلیون دلار به صادرات غیرنفتی و 143 میلیارد و 588 میلیون دلار به واردات اختصاص دارد.

تراز بازرگانی ایران با کشورهای عضو جنبش عدم تعهد نشان می‌دهد که روند مبادلات تجاری در سال گذشته و چهار ماهه نخست سالجاری به نفع ایران مثبت شده و صادرات غیرنفتی جمهوری اسلامی ایران به کشورهای عضو جنبش عدم تعهد از میزان واردات فراتر رفته است به نحوی که در سال گذشته ایران 20 میلیارد و 719 میلیون دلار انواع کالا به این کشورها صادر و در مقابل تنها 14 میلیارد و 484 میلیون دلار انواع کالا از کشورهای عضو جنبش عدم تعهد وارد کرد.

برای دریافت گزارش کامل میزان مبادلات تجاری ایران با 120 کشور عضو جنبش عدم تعهد از سال 1384 تا پایان چهارماهه نخست امسال اینجا را کلیک کنید.

www.tolideiran.ir/?q=node/1643

 

سه شنبه جهاردهم 6 1391 4:18 بعد از ظهر
X