معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405559
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
ثبات نسبي در بازار طلا و ارز با برگزاري اجلاس غيرمتعهدها
عقربه بهاي سكه روي 836000 و دلار روي 2195 تومان متوقف شد
توليد ايراني: برگزاري اجلاس غيرمتعهدها در تهران، بازار طلا و ارز را با ثبات قيمت و آرامش نسبي روبه‌رو كرده است؛ به‌طوري كه همچون روزهاي گذشته قيمت هر قطعه سكه تمام بهار آزادي با بهاي 837 هزار تومان و هر دلار با بهاي 2194 تومان معامله مي‌شود.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، برگزاري اجلاس غيرمتعهدها در تهران، ثباتي نسبي را بر بازار طلا و سكه حاكم كرد؛ به دنبال قيمت‌ها در اين بازار با كمترين نوسان در قيمت‌ها روبه‌رو بوده است.

برگزاري اجلاس غيرمتعهدها در تهران، بازار ارز را هم در آرامش نسبي فرو برده است؛ در طول ايام برگزاري اين اجلاس قيمت ارزهاي مختلف در بازار تهران با كمترين نوسان قميت روبه‌رو بوده است.

برخي از صرافي‌هاي فعال در نقاط مختلف تهران معتقدند كه تقاضا براي خريد سكه و دلار در بازار به طور محسوسي كاهش يافته است؛ همچنين در فاصله روزهاي ميان تعطيلات عيد فطر تا ايام برگزاري اجلاس غيرمتعهدها، بازار سكه و ارز به حالت نيمه‌تعطيل در آمده است.


 
ثبات نسبی در بازار طلا و ارز با برگزاری اجلاس غیرمتعهدها
عقربه بهای سکه روی 836000 و دلار روی 2195 تومان متوقف شد
تولید ایرانی: برگزاری اجلاس غیرمتعهدها در تهران، بازار طلا و ارز را با ثبات قیمت و آرامش نسبی روبه‌رو کرده است؛ به‌طوری که همچون روزهای گذشته قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با بهای 837 هزار تومان و هر دلار با بهای 2194 تومان معامله می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی، برگزاری اجلاس غیرمتعهدها در تهران، ثباتی نسبی را بر بازار طلا و سکه حاکم کرد؛ به دنبال قیمت‌ها در این بازار با کمترین نوسان در قیمت‌ها روبه‌رو بوده است.

برگزاری اجلاس غیرمتعهدها در تهران، بازار ارز را هم در آرامش نسبی فرو برده است؛ در طول ایام برگزاری این اجلاس قیمت ارزهای مختلف در بازار تهران با کمترین نوسان قمیت روبه‌رو بوده است.

برخی از صرافی‌های فعال در نقاط مختلف تهران معتقدند که تقاضا برای خرید سکه و دلار در بازار به طور محسوسی کاهش یافته است؛ همچنین در فاصله روزهای میان تعطیلات عید فطر تا ایام برگزاری اجلاس غیرمتعهدها، بازار سکه و ارز به حالت نیمه‌تعطیل در آمده است.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم امروز (جمعه 10 شهریور) به 838 هزار تومان و قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به 836 هزار تومان رسید؛ همچنین در بازار تهران هر نیم سکه 417 هزار، هر ربع سکه 209 هزار و هر قطعه سکه یک گرمی 118هزار تومان معامله شد.

در عین حال بهای هر اونس طلا در بازار جهانی 1658.6 دلار و بهای هر گرم طلای 18عیار در بازار نیز 85 هزار و 500 تومان برآورد می شود.؛ هم‌اکنون هر دلار در بازار آزاد 2194 تومان، هر یورو 2755 تومان و هر پوند نیز 3475 تومان معامله می‌شود.

همچنین هر بشکه نفت خام اوپک در بازار جهانی 112.04 دلار معامله شده است؛ یک گالن بنزین هم در بازار جهانی 2.95 دلار معامله می‌شود. (هر یک گالن برابر با 3.78 لیتر است)

به‌طور قطع با پایان اجلاس غیرمتعهدها و به سر رسیدن تعطیلات تهران، بازار تهران جان تازه‌ای می‌گیرد و به دنبال باید منتظر بود و رخت بر بستن آرامش از بازار طلا و ارز را مشاهده کرد.

www.tolideiran.ir/?q=node/1636

 

سه شنبه جهاردهم 6 1391 4:20 بعد از ظهر
X