معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405533
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
حرف‌هاي مسكوني مديرمسئول كيهان در گفت‌وگو با توليد ايراني
بازي سرمايه‌داران سودجو برنامه‌هاي دولت در تعديل قيمت مسكن را به‌هم ريخته است
اطراف تهران به خوابگاه بزرگي تبديل شده است
توليد ايراني: كساني كه سرمايه‌هاي آنچناني دارند مانع از به نتيجه رسيدن برنامه‌هاي تعادلي دولت در بازار مسكن مي‌شوند، آنها به هواي سود بيشتر روزي دلار مي‌خرند، روزي سكه مي‌خرند و روزي هم مسكن!‌ و براي سودهاي بيشتر همه تعادل‌ها را به هم مي‌زنند.

حسين شريعتمداي در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني،‌ اعلام كرد: دولت در برنامه‌هايي كه براي تنظيم بازار مسكن به اجرا رسانده است،‌موفقيت چشمگيري داشته  و در تأمين مسكن براي مردم به خوبي از عهده وظايفش برآمده است.

وي با تأكيد بر اين كه عوامل مؤثر در تعيين قيمت مسكن متعدد و متنوع هستند، افزود: اگر دولت در جايي نتوانسته است بازار مسكن را كنترل كند به اين علت است كه دست‌هاي زيادي در بازار وجود دارند و مدام برنامه‌هاي دولت را به هم مي‌ريزند.


 
حرف‌های مسکونی مدیرمسئول کیهان در گفت‌وگو با تولید ایرانی
بازی سرمایه‌داران سودجو برنامه‌های دولت در تعدیل قیمت مسکن را به‌هم ریخته است
اطراف تهران به خوابگاه بزرگی تبدیل شده است
تولید ایرانی: کسانی که سرمایه‌های آنچنانی دارند مانع از به نتیجه رسیدن برنامه‌های تعادلی دولت در بازار مسکن می‌شوند، آنها به هوای سود بیشتر روزی دلار می‌خرند، روزی سکه می‌خرند و روزی هم مسکن!‌ و برای سودهای بیشتر همه تعادل‌ها را به هم می‌زنند.

حسین شریعتمدای در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی تولید ایرانی،‌ اعلام کرد: دولت در برنامه‌هایی که برای تنظیم بازار مسکن به اجرا رسانده است،‌موفقیت چشمگیری داشته  و در تأمین مسکن برای مردم به خوبی از عهده وظایفش برآمده است.

وی با تأکید بر این که عوامل مؤثر در تعیین قیمت مسکن متعدد و متنوع هستند، افزود: اگر دولت در جایی نتوانسته است بازار مسکن را کنترل کند به این علت است که دست‌های زیادی در بازار وجود دارند و مدام برنامه‌های دولت را به هم می‌ریزند.

وی گفت: این که برنامه‌های تعدیلی دولت در بازار مسکن به نتیجه دلخواه نمی‌رسد تقصیر بازی‌های سرمایه‌دارانی است که هر روز سرمایه‌های آنچنانی‌شان را در بخشی از اقتصاد کشور رها می‌‌کنند و به هوای سود بیشتر همه تعادل‌ها را بر هم می‌زنند.

شریعتمداری افزود: دولت برنامه‌های مختلفی را برای تنظیم بازار مسکن تهیه و اجرا کرده است، و نتیجه منطقی اجرای آن برنامه‌ها هم کاهش قیمت اجاره و خرید است، اما اینکه چرا این برنامه‌ها چنین نتیجه‌ای نداشته‌اند به سودجویان سرمایه‌دار برمی‌گردد؛ کسانی که روزی دلار می‌خرند، روزی سکه، برای کسب سودهای آنچنانی‌تر، می‌آیند بازار مسکن را هم نوسانی می‌کنند.

 

اطراف تهران به یک خوابگاه بزرگ تبدیل شده است

این روزنامه‌نگار با بیان اینکه حاشیه شهر تهران به یک خوابگاه‌ بزرگ تبدیل شده است، گفت: جمعیت کثیری از افراد شاغل در تهران به علت بالا بودن نرخ اجاره مسکن در سطح شهر، مجبور به اقامت در مناطق پیرامونی پایتخت شده‌اند.

وی افزود: تردد روزانه و مداوم این جمعیت در سطح شهر تهران که به قصد خروج از شهر و با طی مسافت‌های 50 تا 60 کیلومتری انجام می‌شود، افزون بر مصرف حجم چشمگیری از بنزین، در کند کردن ترافیک خیابان‌های تهران و ایجاد وقفه در پویایی رفت‌آمد شهری نقش و تأثیر مستقیم دارد.

مدیرمسئول روزنامه کیهان، فشار عصبی ناشی خستگی و فاصله فراوان محل کار تا محل استراحت را از مهم‌ترین عامل‌های کاهش راندمان کاری در میان افراد شاغل در تهران برشمرد و تأکید کرد: نیروی کاری که مسکنش در نزدیکی محل کارش نباشد، همواره دغدغه‌مند این است که سر وقت به سر کار برسد و از این رو در کار روزانه نمی‌تواند به خوبی از ظرفیت‌هایش برای انجام کار استفاده کند.

پایان پیام/

www.tolideiran.ir

 

چهارشنبه پانزدهم 6 1391 3:46 بعد از ظهر
X