معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406494
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
قيمت لبنيات كاهش يافت/ تخم مرغ گران شد
توليد ايراني: اين روزها در بازار تا چيزي ارزان مي‌شود، چيزي ديگر قيمتش از دست همه درمي‌رود تا همچنان نمودار گراني بازار،‌ براي برنامه‌هاي تعديلي دولت گردن كج نكند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، به دنبال موج افزايش قيمت لبنيات در يك هفته اخير، قيمت انواع لبنيات از جمله شير در بازار كاهش محسوسي داشت.

بقالي‌هاي تهران در دو روز گذشته با خريد شير و لبنيات عمده از مراكز فروش، متوجه كاهش 200 توماني شير در هر ليتر و كاهش قيمت ساير انواع لبنيات شدند.


 
قیمت لبنیات کاهش یافت/ تخم مرغ گران شد
تولید ایرانی: این روزها در بازار تا چیزی ارزان می‌شود، چیزی دیگر قیمتش از دست همه درمی‌رود تا همچنان نمودار گرانی بازار،‌ برای برنامه‌های تعدیلی دولت گردن کج نکند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی، به دنبال موج افزایش قیمت لبنیات در یک هفته اخیر، قیمت انواع لبنیات از جمله شیر در بازار کاهش محسوسی داشت.

بقالی‌های تهران در دو روز گذشته با خرید شیر و لبنیات عمده از مراکز فروش، متوجه کاهش 200 تومانی شیر در هر لیتر و کاهش قیمت سایر انواع لبنیات شدند.

بر همین اساس قیمت انواع ماست، پنیر، خامه و کره نیز اگرچه نه زیاد اما بالاخره روند نزولی داشت و قیمت مصرف کننده آن‌ها که روی بسته‌بندی‌شان نوشته می‌شود چند رقمی پایین کشید.

با این همه اگرچه قیمت لبنیات تا حدودی پایین آمد اما هم‌زمان با این اتفاق قیمت تخم مرغ در بازار به طور ناگهانی از 32.5 تا 50 درصد گران شد و هم خریداران و هم فروشندگان را شوکه کرد.

"س، اسفندیاری"‌ فروشنده یک بقالی در محدوده تقاطع آزادی-نواب، می‌گوید: صبح دیروز همه خریدارانی که به قصد خرید تخم‌مرغ برای صبحانه به مغازه آمدند،‌ وقتی شنیدند که هر دانه تخم مرغ 300 تومان شده است،‌ از خریدشان منصرف شدند.

این روزها بقالی‌ها و مغازه‌های بزرگ و کوچک سطح شهر، آوردگاه نوسان‌ها و خبرهای ناگهانی و عجیب و غریب است، حتی به قیمت مصرف کننده‌ای که روی جلد کالاها می بینید نمی‌شود اعتماد کنید، فروشنده به راحتی می‌تواند بگوید " آقا اون قیمت مال گذشته س" و استدلال شما درباره این که آن کالا در زمان ارزانی اش تولید و عرضه شده است فقط درگیری‌های ذهنی‌تان را بیشتر می‌کند، چون فروشند یک پاپاسی از قیمتی که گفته پایین نمی‌آید.

پایان پیام/

www.tolideiran.ir/?q=node/1694

 

شنبه هجدهم 6 1391 11:30 بعد از ظهر
X