معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406450
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
رئيس ستاد اقامه نماز كشور: دولت از مصرف كالاي خارجي پرهيز كند
تذكر صريح قرائتي در حمايت از توليد ملي
هر جنس خارجي كه هر ايراني مي‌خرد، ايجاد اشتغال براي بيگانه است و بيكار كردن خودي
توليد ايراني: جنس خارجي مصرف كنيم براي جوان‌هاي بيگانه ايجاد اشتغال كنيم؟ . . . براي دشمناني كه با واسطه و بي‌واسطه هشت سال با دست‌هاي خالي جوانان ما جنگيدند و بر سرشان بمب ريختند؟ بيگانه چه خدمتي كرده كه جنسش را بخريم؟

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، حمايت بسياري از چهره‌هاي ديني و اجتماعي از توليد ملي،‌ فرHيند فرهنگ‌سازي براي مصرف توليدات داخلي و ملي را تسريع و تبيين مي‌كند.

نگاه عالمان ديني به مقوله استفاده از كالاي داخلي با دلايل ساده،‌ مردمي و پذيرفتني شوق افراد جامعه را براي خريدن كالايي كه با دستان جوانان و كارگران و زحمت كشان ايراني ساخته‌ شده است را بيشتر مي‌كند.


 
رئیس ستاد اقامه نماز کشور: دولت از مصرف کالای خارجی پرهیز کند
تذکر صریح قرائتی در حمایت از تولید ملی
هر جنس خارجی که هر ایرانی می‌خرد، ایجاد اشتغال برای بیگانه است و بیکار کردن خودی
تولید ایرانی: جنس خارجی مصرف کنیم برای جوان‌های بیگانه ایجاد اشتغال کنیم؟ . . . برای دشمنانی که با واسطه و بی‌واسطه هشت سال با دست‌های خالی جوانان ما جنگیدند و بر سرشان بمب ریختند؟ بیگانه چه خدمتی کرده که جنسش را بخریم؟

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی، حمایت بسیاری از چهره‌های دینی و اجتماعی از تولید ملی،‌ فرHیند فرهنگ‌سازی برای مصرف تولیدات داخلی و ملی را تسریع و تبیین می‌کند.

نگاه عالمان دینی به مقوله استفاده از کالای داخلی با دلایل ساده،‌ مردمی و پذیرفتنی شوق افراد جامعه را برای خریدن کالایی که با دستان جوانان و کارگران و زحمت کشان ایرانی ساخته‌ شده است را بیشتر می‌کند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسن قرائتی،‌ رئیس ستاد اقامه نماز کشور و مدرس نام‌آشنا و محبوب قرآن کریم، در برنامه درس‌هایی از قرآن که در خردادماه امسال و در جمع مردم ورامین ضبط شد،‌ نکته‌های جالب توجهی را در تبیین شعار امسال بیان کرد.

این برنامه قرار است پس از برنامه‌ریزی برای تعیین زمان پخش روی آنتن صدا و سیما برود.

بخشی از نکته‌هایی را که قرائتی درباره حمایت از تولید ملی؛ کار و سرمایه ایرانی بیان کرده است،‌ می‌خوانید:

«. . . تولید خوب، تولید ملی، مصرف کالای ملی {اینها را داریم} آن‌وقت ما بیاییم جوان‌های خودمان را بیکار کنیم، جنس خارجی مصرف کنیم برای جوان‌های بیگانه ایجاد اشتغال کنیم.

هر جنسی که هر ایرانی می‌خرد از خارج، ایجاد اشتغال برای بیگانه است و بیکار کردن خودی. آنوقت این جوان‌هایی که خودشان جبهه رفتند و تکه تکه شدند، کشور را برای شما امن کردند، حالا اگر بناست یک ایجاد شغلی کنیم، ایجاد شغل برای همین خانواده‌های شهدا کنیم. برای همین بچه‌های ایران کنیم . . .

آن بیگانه { دشمنان در زمان جنگ} را که دیدید دیگر! . . . ما بیگانه‌ها را امتحان کرده‌ایم. هشت سال کشورهای دنیا سر ما بمب ریختند، یا با واسطه یا بی‌واسطه با کم و زیادش. بیگانه چه خدمتی کرده که حالا جنسشان را بخریم.

اول { از } همه هم خود دولت است. خود دولت تصمیم بگیرد، امسال جنس خارجی نخرد. امام یک سیلی در صورت شاه و صورت آمریکا زد. فرمود: شیر نفت را ببندید. شاه فلج شد. سربازها از سربازخانه فرار کنند. شاه فلج شد. ما می‌توانیم دنیا را تغییر دهیم.. . »

پایان پیام/

www.tolideiran.ir/?q=node/1570

 

شنبه هجدهم 6 1391 11:36 بعد از ظهر
X