معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405575
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
رئيس خانه صنعت و معدن:
همه بايد براي توليد ملي تلاش كنيم

خبرگزاري فارس: رئيس خانه صنعت و معدن كشور با بيان اينكه در چشم‌انداز 20 ساله گفته شده كه در افق 1404 بايد سرآمد منطقه باشيم گفت: مگر قسم ياد نكرده‌ايم كه مملكت را به سمت تعالي ببريم و از توليد ملي حمايت كنيم.

خبرگزاري فارس: همه بايد براي توليد ملي تلاش كنيم

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري هادي غنيمي‌فرد پيش از ظهر امروز در مراسم اختتاميه دومين جشنواره فيلم‌هاي صنعتي مازندران جهش در سالن اجتماعات هلال احمر مازندران اظهار داشت: ويژگي هنر، انتقال دادن تمام احساس بشري در موارد مختلف است.

وي با بيان اينكه اگر كارگري حين كار دچار آسيب‌ديدگي شود ديگران به راحتي نمي‌توانند آن درد را انتقال دهند تصريح كرد:‌ اما هنرمند مي‌تواند درك كند و رنج و سختي آن را انتقال دهد.

غنيمي‌فرد با اشاره به اينكه اخيرا بخشنامه‌اي در رابطه با نحوه پرداخت ماليات صادر شده افزود:‌ گويا عده‌اي مي‌خواهند به سال توليد ملي و مردم دهن‌كجي كنند.


رئیس خانه صنعت و معدن:
همه باید برای تولید ملی تلاش کنیم

خبرگزاری فارس: رئیس خانه صنعت و معدن کشور با بیان اینکه در چشم‌انداز 20 ساله گفته شده که در افق 1404 باید سرآمد منطقه باشیم گفت: مگر قسم یاد نکرده‌ایم که مملکت را به سمت تعالی ببریم و از تولید ملی حمایت کنیم.

خبرگزاری فارس: همه باید برای تولید ملی تلاش کنیم

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری هادی غنیمی‌فرد پیش از ظهر امروز در مراسم اختتامیه دومین جشنواره فیلم‌های صنعتی مازندران جهش در سالن اجتماعات هلال احمر مازندران اظهار داشت: ویژگی هنر، انتقال دادن تمام احساس بشری در موارد مختلف است.

وی با بیان اینکه اگر کارگری حین کار دچار آسیب‌دیدگی شود دیگران به راحتی نمی‌توانند آن درد را انتقال دهند تصریح کرد:‌ اما هنرمند می‌تواند درک کند و رنج و سختی آن را انتقال دهد.

غنیمی‌فرد با اشاره به اینکه اخیرا بخشنامه‌ای در رابطه با نحوه پرداخت مالیات صادر شده افزود:‌ گویا عده‌ای می‌خواهند به سال تولید ملی و مردم دهن‌کجی کنند.

وی با بیان اینکه بر اساس این بخشنامه چنانچه واحد تولیدی بخواهد نسبت به خرید گازوئیل اقدام کند باید بیمه، مالیات و دارایی را پرداخت کرده و سپس این کار را انجام دهد تصریح کرد:‌ اگر فردی می‌خواهد مالیات بپردازد وزارت امور اقتصاد و دارایی به این منظور تشکیل شده و کار خود را بلد است.

این مسئول با اشاره به اینکه در روزهای آخر سال گذشته مجلس قانونی را برای روان کردن و بهبود اوضاع کسب و کار به تصویب رساند یادآور شد: آنهایی که این بخشنامه را صادر کرده‌اند با چه کسی دعوا دارند.

وی با بیان اینکه این مطالب را آنقدر تکرار می‌کنم که گوش‌های پر شده را سوراخ کند اظهار داشت:‌ عده‌ای برای مردم جان می‌دهند و در مقابل افرادی فقط سنگ‌پرانی می‌کنند.

رئیس خانه صنعت و معدن کشور با بیان اینکه در چشم‌انداز 20 ساله گفته شده که در افق 1404 باید سرآمد منطقه باشیم افزود: مگر قسم یاد نکرده‌ایم که مملکت را به سمت تعالی ببریم و از سرمایه ایرانی و تولید ملی حمایت کنیم.

غنیمی‌فرد با اشاره به اینکه ملت ما به جهش نیاز دارد خاطر نشان کرد: پرداخت مالیات یک فریضه است و عده‌ای چوب لای چرخ نگذاشته و اجازه دهند که کار کنیم.

رئیس خانه صنعت و معدن مازندران نیز در این مراسم اذعان داشت: جنگ اقتصادی جنگ بسیار سختی است.

داریوش هندویی خاطر نشان کرد:‌ همه دست به دست هم دادیم تا هنر مقاومت را در کشور نهادینه کردیم.

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910228000269

 

سه شنبه بیست و یکم 6 1391 6:1 بعد از ظهر
X