معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405542
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
مديركل تعاون و رفاه اجتماعي كرمان:
محدوديتي براي ورود جوانان به عرصه توليد نداريم

خبرگزاري فارس: مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي‌ كرمان گفت: در حوزه تعاون، كار و رفاه اجتماعي براي توانمند‌سازي جوانان براي ورود به عرصه توليد هيچ مشكل و محدوديتي نداريم.

خبرگزاري فارس: محدوديتي براي ورود جوانان به عرصه توليد نداريم

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، سيد‌جواد منصوري ظهر امروز در جشنواره مديران و كارگران نمونه زن سرپرست خانوار استان كرمان اظهار داشت: اين انقلاب، نظام و ارزش‌هاي نظام به سادگي به دست ما نرسيده‌اند، ما وارث مردمي هستيم كه با ايثارگري ‌و برازندگي به دنيا ثابت كردند كه ايران انقلابي و توانمند همچنان سكان‌دار برنامه‌هاي اسلامي در تمام دنيا است.

وي افزود: اتفاقاتي كه در گوشه و كنار عالم مي‌افتد، نمي‌توان به سادگي از كنار آنها بگذريم و حقانيت جمهوري اسلامي به مردم دنيا ثابت مي‌شود.


مدیرکل تعاون و رفاه اجتماعی کرمان:
محدودیتی برای ورود جوانان به عرصه تولید نداریم

خبرگزاری فارس: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی‌ کرمان گفت: در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای توانمند‌سازی جوانان برای ورود به عرصه تولید هیچ مشکل و محدودیتی نداریم.

خبرگزاری فارس: محدودیتی برای ورود جوانان به عرصه تولید نداریم

 

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سید‌جواد منصوری ظهر امروز در جشنواره مدیران و کارگران نمونه زن سرپرست خانوار استان کرمان اظهار داشت: این انقلاب، نظام و ارزش‌های نظام به سادگی به دست ما نرسیده‌اند، ما وارث مردمی هستیم که با ایثارگری ‌و برازندگی به دنیا ثابت کردند که ایران انقلابی و توانمند همچنان سکان‌دار برنامه‌های اسلامی در تمام دنیا است.

وی افزود: اتفاقاتی که در گوشه و کنار عالم می‌افتد، نمی‌توان به سادگی از کنار آنها بگذریم و حقانیت جمهوری اسلامی به مردم دنیا ثابت می‌شود.

منصوری ابراز داشت: جمهوری اسلامی غیر از عدالت و سعادت مردم و ارزش‌گذاری به ارزش‌های مردم چیز دیگری نمی‌خواهد و تمام دنیا این مسئله را می‌دانند و باور دارند و این را مدیون خون شهدا و ایثارگری، ایثارگران هستیم.

وی بیان داشت: در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی ما برای توانمند‌سازی جوانان برای ورود به عرصه تولید هیچ مشکل و محدودیتی نداریم.

منصوری عنوان کرد: خانم‌های خانه‌دار و دختران دانشجو و فارغ‌التحصیل دانشگاه باور کنند که دولت دارد، کوچک می‌شود و استخدام در ادارات محدود است.

وی در مورد اشتغال در استان کرمان عنوان کرد: اشتغال استان کرمان با توجه به ظرفیت‌هایی که وجود دارد از کانال ایجاد تعاونی‌ها و مشاغل خانگی عبور می‌کند. 

منصوری با اشاره به اینکه کسانی که در زمینه تعاون طرح دارند، تسهیلات دریافت می‌کنند، گفت: ما از طریق پرداخت تسهیلات به صورت 80 درصد وام تعاونی ‌کمک می‌کنیم و 20 درصد دیگر را خود فرد باید بپردازد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ابراز داشت: اگر همه دست به دست هم بدهیم و همفکری کنیم و توقعات بی‌جا را کنار بگذاریم و در صحنه کار و تلاش حضور فعال داشته باشیم، همه دنیا را می‌پوشانیم.

منصوری گفت: برای ایجاد اشتغال به افرادی که واقعا این کار را می‌خواهند، انجام دهند، همه برنامه‌ها آماده است.

وی افزود: در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ‌مصوبه دور کاری در مورد خانم‌ها اجرا می‌شود تا از این طریق به کار خانه‌داری و فرزند‌داری برسند و همه به کار‌های اجتماعی خود در کنار خانواده ادامه دهند.

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910227001011

 

سه شنبه بیست و یکم 6 1391 6:3 بعد از ظهر
X