معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405481
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
استاندار كرمان تأكيد كرد
سرعت‌بخشي در حركت به سمت توليد داخلي خودرو

خبرگزاري فارس: استاندار كرمان گفت: لازم است تا حركت به سمت توليد داخلي خودرو سرعت بيشتري پيدا كند.

خبرگزاري فارس: سرعت‌بخشي در حركت به سمت توليد داخلي خودرو

به گزارش خبرگزاري فارس از بم، اسماعيل نجار سه‌شنبه شب در آيين افتتاح حمل نخستين محموله خودرو از منطقه تجاري ارگ جديد بم از طريق راه‌آهن با اشاره به صنايع عظيم خودروسازي واقع در منطقه ارگ جديد اظهار داشت: بايد تنگ‌نظري‌ها را كنار گذاشته و از امكانات موجود به خوبي استفاده كنيم.

وي با اشاره به سال توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني بيان داشت: از تمام سرمايه‌گذاران خارجي كه در اين مجموعه سرمايه‌گذاري كرده‌اند، تشكر مي‌كنيم، اما لازم است تا حركت به سمت توليد داخلي سرعت بيشتري پيدا كند.


استاندار کرمان تأکید کرد
سرعت‌بخشی در حرکت به سمت تولید داخلی خودرو

خبرگزاری فارس: استاندار کرمان گفت: لازم است تا حرکت به سمت تولید داخلی خودرو سرعت بیشتری پیدا کند.

خبرگزاری فارس: سرعت‌بخشی در حرکت به سمت تولید داخلی خودرو

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بم، اسماعیل نجار سه‌شنبه شب در آیین افتتاح حمل نخستین محموله خودرو از منطقه تجاری ارگ جدید بم از طریق راه‌آهن با اشاره به صنایع عظیم خودروسازی واقع در منطقه ارگ جدید اظهار داشت: باید تنگ‌نظری‌ها را کنار گذاشته و از امکانات موجود به خوبی استفاده کنیم.

وی با اشاره به سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی بیان داشت: از تمام سرمایه‌گذاران خارجی که در این مجموعه سرمایه‌گذاری کرده‌اند، تشکر می‌کنیم، اما لازم است تا حرکت به سمت تولید داخلی سرعت بیشتری پیدا کند.

استاندار کرمان دو مقوله کیفیت بالا و قیمت پایین را دو استراتژی مهم رقابت در بازار دانست و افزود: خودروسازان باید هرچه می‌توانند قیمت را پایین برده و کیفیت را ارتقا بخشند.

نجار انتقال خودروهای ساخته شده از ارگ جدید از طریق ریلی را مقرون به صرفه دانست و گفت: برای جابه‌جایی این تولیدات 5 هزار تریلر که معادل 10هزار خودرو است در جاده‌ها تردد می‌کرد که در جابه‌جایی ریلی در بسیاری از هزینه‌ها اعم از جانی و مالی صرفه‌جویی می‌شود.

مهرداد پاسیار مدیرکل راه‌آهن استان کرمان نیز ایمنی را از جمله ویژگی‌های راه‌آهن در مقایسه با جاده دانست و گفت: سالانه شاهد حوادث بسیار ناگواری در سطح جاده‌های کشور هستیم که با استفاده از جابه‌جایی ریلی می‌توان این آمار را به شدت کاهش داد.

وی با اشاره به اینکه در مرحله اول سالانه 30 هزار دستگاه خودرو از طریق راه‌آهن جابه‌جا می‌شود، افزود: به طور متوسط هر واگن در سال بین 2 هزار و 500 تا 3 هزار خودرو را حمل می‌کند که با 5 هزار دستگاه تریلر حامل خودرو برابر است.

به گزارش فارس، با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی و محلی بارگیری نخستین محموله از تولیدات مدیران خودرو برای حمل از طریق راه‌آهن به سراسر کشور آغاز شد.

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910227000026

سه شنبه بیست و یکم 6 1391 6:10 بعد از ظهر
X