معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404905
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
براي نخستين‌بار در كشور صورت گرفت
برگزاري همايش اخلاق حرفه‌اي، الگوي ايراني و اسلامي كار در قزوين

خبرگزاري فارس: همايش اخلاق حرفه‌اي، الگوي ايراني و اسلامي كار براي نخستين‌ بار در كشور در قزوين با شركت كارگران، كارفرمايان و تشكل‌هاي مرتبط برگزار شد.

خبرگزاري فارس: برگزاري همايش اخلاق حرفه‌اي، الگوي ايراني و اسلامي كار در قزوين

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، در اين همايش كه عصر امروز با حضور بيش از 320 نفر از كارگران و كارفرمايان قزويني برگزار شد به بررسي محورهاي اخلاق حرفه‌اي، ضرورت توجه به اين مبحث و الگوي اسلامي و ايراني كار پرداخته شد.

دبير همايش و مسئول آموزش اداره كار تعاون و رفاه اجتماعي استان قزوين هدف از برگزاري اين همايش را آشنايي هرچه بيشتر كارگران و كارفرمايان با اخلاق حرفه‌اي در محيط كار دانست و بيان كرد:‌ در اين همايش تلاش شده تا كارفرمايان و كارگران اخلاق حرفه‌اي و الگوي ايراني و اسلامي را بياموزند و بتوانند از اين الگو استفاده كنند.


برای نخستین‌بار در کشور صورت گرفت
برگزاری همایش اخلاق حرفه‌ای، الگوی ایرانی و اسلامی کار در قزوین

خبرگزاری فارس: همایش اخلاق حرفه‌ای، الگوی ایرانی و اسلامی کار برای نخستین‌ بار در کشور در قزوین با شرکت کارگران، کارفرمایان و تشکل‌های مرتبط برگزار شد.

خبرگزاری فارس: برگزاری همایش اخلاق حرفه‌ای، الگوی ایرانی و اسلامی کار در قزوین

 

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، در این همایش که عصر امروز با حضور بیش از 320 نفر از کارگران و کارفرمایان قزوینی برگزار شد به بررسی محورهای اخلاق حرفه‌ای، ضرورت توجه به این مبحث و الگوی اسلامی و ایرانی کار پرداخته شد.

دبیر همایش و مسئول آموزش اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی استان قزوین هدف از برگزاری این همایش را آشنایی هرچه بیشتر کارگران و کارفرمایان با اخلاق حرفه‌ای در محیط کار دانست و بیان کرد:‌ در این همایش تلاش شده تا کارفرمایان و کارگران اخلاق حرفه‌ای و الگوی ایرانی و اسلامی را بیاموزند و بتوانند از این الگو استفاده کنند.

محمدرضا میرزایی رسیدن به پیشرفت‌های کاری را تنها با اخلاق حرفه‌ای ممکن دانست و افزود:‌ گاهی ممکن است شاهد افرادی باشیم که با وجود مشکلات در اخلاق حرفه‌ای خود به موفقیت‌هایی دست پیدا کرده‌اند اما باید بدانیم که این موفقیت دوامی ندارد.

مسئول آموزش اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی با ذکر اینکه امروزه منشورهای اخلاق حرفه‌ای که در بازارهای مختلف عرضه می‌شود، الگوبرداری صرف از غرب بوده و با فرهنگ ایرانی و اسلامی سازگار نیست و یا در مواردی شاهد اختلافاتی هستیم، اذعان کرد:‌ نیازمند یک منشور هستیم که بتواند اخلاق حرفه‌ای را در بهترین شکل ایرانی و اسلامی به کارگران و کارفرمایان آموزش دهد.

میرزایی در بخش پایانی سخنان خود استقبال از این همایش را عالی دانست و خاطرنشان کرد: استقبال خوبی از این همایش شد و این بیانگر علاقه کارگران و کارفرمایان استان قزوین به بحث اخلاق حرفه‌ایست لذا امیدواریم در آینده بتوانیم همایش‌های گوناگون و متعدد دیگری را با این محور موضوعات برگزار کنیم.

 

سه شنبه بیست و یکم 6 1391 6:18 بعد از ظهر
X