معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405478
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري توسعه صنعتي ايران:
شركت‌هاي صنعتي قديمي تأمين‌ كننده استقلال توليد ملي نمي‌شود

خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري توسعه صنعتي ايران گفت: توليد ملي مسئله مهمي در ايران است كه امسال نيز هم‌راستا با شعار رهبري جايگاه ويژه‌اي يافته و براي رسيدن به اين منظور تنها شركت‌هاي صنعتي قديمي تأمين كننده استقلال توليد ملي نمي‌شود.

خبرگزاري فارس: شركت‌هاي صنعتي قديمي تأمين‌ كننده استقلال توليد ملي نمي‌شود

روزبه پيروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: امروز مهندسان بسياري در تمام حوزه‌هاي صنعت وجود دارد اما اينكه چند درصد از اين افراد آشنا به علم مديريت كارآفريني هستند، مشخص نيست.


مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران:
شرکت‌های صنعتی قدیمی تأمین‌ کننده استقلال تولید ملی نمی‌شود

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران گفت: تولید ملی مسئله مهمی در ایران است که امسال نیز هم‌راستا با شعار رهبری جایگاه ویژه‌ای یافته و برای رسیدن به این منظور تنها شرکت‌های صنعتی قدیمی تأمین کننده استقلال تولید ملی نمی‌شود.

خبرگزاری فارس: شرکت‌های صنعتی قدیمی تأمین‌ کننده استقلال تولید ملی نمی‌شود

 

روزبه پیروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: امروز مهندسان بسیاری در تمام حوزه‌های صنعت وجود دارد اما اینکه چند درصد از این افراد آشنا به علم مدیریت کارآفرینی هستند، مشخص نیست.

وی با اشاره به اینکه تنها با تاسیس شرکت‌های جدید صنعتی می‌توان قدم بزرگی در زمینه تولید ملی برداشت، افزود: در حال حاضر شرکت‌های صنعتی بزرگی هم‌چون فولادمبارکه، ذوب‌‌آهن در کشور وجود دارند که با وجود چنین شرکت‌هایی نمی‌توان در حوزه تولید ملی به استقلال رسید.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران، آموزش مدیریت را در سطح جهان ویژه و با اهمیت خواند و تصریح کرد: به راحتی نمی‌توان گفت که مهندسان ایرانی چند درصد مدیر هستند که این مسئله چالش اصلی و پیش روی صنعت و کارآفرینی است.

وی در ارتباط با جایزه پیروز که هر ساله به کارآفرینان برتر کشور داده می‌شود، ادامه داد: در طول برگزاری سالانه جشنواره کارآفرین شیخ‌بهایی در اصفهان، هر ساله جایزه پیروز به برترین‌های کارآفرینی داده می‌شود که در سال‌های گذشته به سه مقام برتر به ترتیب 5 میلیون تومان، 3 میلیون و 2 میلیون تومان اهدا می‌شد.

پیروز با اشاره به اینکه از امسال تنها به برترین کارآفرین نزدیک به 20 میلیون تومان داده می‌شود، اظهار داشت: بسیاری از شرکت‌های صنعتی که در جشنواره شیخ بهایی شرکت می‌کنند نوپا هستند و با اینکه از نظر فنی بسیار قوی عمل کرده‌اند، اما به دلیل منابع محدود مالی و به خاطر اینکه آشنا به علم مدیریت کارآفرینی نیستند در تبدیل‌سازی به یک فعالیت تجاری مشکل دارند.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران اضافه کرد: نقش کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور نقش مهمی است که و تنها با سرمایه‌گذاری و حمایت از کارآفرینان نوآور می‌توانیم به توسعه صنعتی و تولید ملی دست یابیم که جایزه پیروز هم در این راستا شکل گرفت.

وی که عضو هیئت داوران جشنواره شیخ‌بهایی اصفهان بود، گفت: در ایران مشکلات بسیاری در پیش روی کارآفرینان و تولیدکنندگان است و محدودیت‌هایی در کشور برای آنها وجود دارد که سعی شده مشکلات مالی آنها را به حداقل برساند.

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910224001025

 

سه شنبه بیست و یکم 6 1391 6:26 بعد از ظهر
X