معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404847
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه شهركرد:
دانشگاه بستر حمايت از توليد ملي است

خبرگزاري فارس: مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه شهركرد گفت: دانشگاه مي‌‎تواند بستر توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني را فراهم كند.

خبرگزاري فارس: دانشگاه بستر حمايت از توليد ملي است

حجت‌الاسلام جعفرقلي جعفري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهركرد، اظهار داشت: دانشگاه مي‌‎تواند با فرهنگ‌سازي دانشجويان را به سمتي سوق بدهند كه طرح‌هاي پژوهشي خود را در راستاي توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني سوق دهند.

وي افزود: دانشگاه مي‌‎تواند بستر توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني را فراهم كند.

جعفري با اشاره به وظايف دانشگاهيان در تحقق شعار امسال، گفت: پژوهش‌هاي كارآمد نقش بسزايي را در راستاي ارتقاي توليد ملي ايفا مي‌كند.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد:
دانشگاه بستر حمایت از تولید ملی است

خبرگزاری فارس: مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد گفت: دانشگاه می‌‎تواند بستر تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی را فراهم کند.

خبرگزاری فارس: دانشگاه بستر حمایت از تولید ملی است

 

حجت‌الاسلام جعفرقلی جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار داشت: دانشگاه می‌‎تواند با فرهنگ‌سازی دانشجویان را به سمتی سوق بدهند که طرح‌های پژوهشی خود را در راستای تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی سوق دهند.

وی افزود: دانشگاه می‌‎تواند بستر تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی را فراهم کند.

جعفری با اشاره به وظایف دانشگاهیان در تحقق شعار امسال، گفت: پژوهش‌های کارآمد نقش بسزایی را در راستای ارتقای تولید ملی ایفا می‌کند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد با بیان اینکه تولید ملی نقطه عطف شکوفائی اقتصادی کشور است، گفت: وظیفه دانشگاهیان در تولید ملی به‌ویژه تولیدات علمی متناسب با فرهنگ ملی، تبیین آن و ارائه الگوهای عملیاتی برای تحقق تولید ملی است.

وی تصریح کرد: تعامل بیشتر دانشگاه و صنعت و تجاری‌سازی علوم اساسی‌ترین اقدام برای حمایت از شعار سال ‌جاری است.

جعفری با تاکید بر وظایف دانشگاه‌ها در حمایت از تولید ملی، گفت: دانشگاه‌ها با تربیت نیروی انسانی متخصص و توانمند و اساتید دانشگاه با ارائه پژوهش‌های کارآمد می‌توانند نقش بسزایی را در راستای ارتقای تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی ایفا کنند.

 

سه شنبه بیست و یکم 6 1391 6:31 بعد از ظهر
X