معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405527
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جشنواره زنان و توليد ملي در بوستان گفت و گو برگزار مي شود

از 20 تا 30 شهريورماه

گروه فرهنگ و جامعه: سخنگوي شهرداري تهران در مراسم افتتاحيه جشنواره زنان و توليد ملي بيان داشت: يكي از موضوعاتي كه در جامعه مطرح است ، مقوله سرپرستي خانواده توسط زنان مي باشد كه اين مساله روز به روز در حال افزايش است.

به گزارش شهرنوشت، دكتر محمدهادي ايازي، سخنگوي شهرداري تهران امروز در نشست خبري خود با خبرنگاران در خصوص برپايي جشنواره زنان و توليد ملي گفت: دستگاه ها و نهادهاي مختلف كه مسووليت هاي مختلفي دارند به طور جدي بايد به اين موضوع اجتماعي بپردازند. زيرا اين موضوعي است كه اگر بدان توجه نشود موجب شكل گيري آسيب هاي اجتماعي مي شود.

ايازي در ادامه گفت: شهرداري تهران در چند سال اخير با رويكرد بسترسازي براي زناني كه وظيفه سرپرستي خانوار را برعهده دارند بسترسازي هاي مناسبي داشته است، زناني كه با مشكلاتي نظير بيماري، ناتواني و يا فوت همسر مواجه اند و با مناعت طبع شان زندگي خود را اداره مي كنند.

 

 

 

 

 

 

جشنواره زنان و توليد ملي در بوستان گفت و گو برگزار مي شود/1/


 

 

 

 

 

جشنواره زنان و تولید ملی در بوستان گفت و گو برگزار می شود

از 20 تا 30 شهریورماه

گروه فرهنگ و جامعه: سخنگوی شهرداری تهران در مراسم افتتاحیه جشنواره زنان و تولید ملی بیان داشت: یکی از موضوعاتی که در جامعه مطرح است ، مقوله سرپرستی خانواده توسط زنان می باشد که این مساله روز به روز در حال افزایش است.

به گزارش شهرنوشت، دکتر محمدهادی ایازی، سخنگوی شهرداری تهران امروز در نشست خبری خود با خبرنگاران در خصوص برپایی جشنواره زنان و تولید ملی گفت: دستگاه ها و نهادهای مختلف که مسوولیت های مختلفی دارند به طور جدی باید به این موضوع اجتماعی بپردازند. زیرا این موضوعی است که اگر بدان توجه نشود موجب شکل گیری آسیب های اجتماعی می شود.

ایازی در ادامه گفت: شهرداری تهران در چند سال اخیر با رویکرد بسترسازی برای زنانی که وظیفه سرپرستی خانوار را برعهده دارند بسترسازی های مناسبی داشته است، زنانی که با مشکلاتی نظیر بیماری، ناتوانی و یا فوت همسر مواجه اند و با مناعت طبع شان زندگی خود را اداره می کنند.

سخنگوی شهرداری تهران در ادامه گفت: اولین کاری که ما در این حوزه انجام دادیم ارائه خدمات مشاوره در 374سرای محله بوده است که مشاوره های لازم جهت کاریابی به زنان سرپرست خانوار می دادند.

وی در ادامه به راه اندازی خانه های کارآفرینی در سطح محلات تهران اشاره کرد و گفت: در حال حاضر نزدیک به 200خانه کارآفرینی در تهران راه اندازی شده است.

ایازی در ادامه به مراکز مهارت اموزی کوثر که مختص به بانوان است اشاره کرد و گفت: تعداد زیادی از بانوان سرپرست خانوار در حال حاضر در این مراکز مشغول به کار هستند.

وی در تشریح این موضوع یادآور شد: ابتدا بانوان در این مراکز آموزش می بینند و توانمند می شوند و سپس فرصت های شغلی در اختیار آنها قرار داده می شود.

http://www.shahrnevesht.ir

جشنواره زنان و تولید ملی در بوستان گفت و گو برگزار می شود/1/

پنج شنبه بیست و سوم 6 1391 4:35 بعد از ظهر
X