معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405487
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

رتاب دو ماهواره نويد و رصد، توليد انبوه موشك بالستيك قيام، انواع شناورها و سامانه‌هاي الكترونيك و نيز تجهيزات پدافند هوايي، بخشي از دستاوردهاي وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در سال جاري بود.

سال 90 را بايد يكي از موفق‌ترين سال‌هاي اخير در حوزه صنايع دفاعي دانست.

 

وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح به عنوان يكي از مراكز اصلي پشتيبان در طراحي، ساخت و تجهيز يگان هاي رزمي كشور در ارتش، سپاه و نيروي انتظامي در اين سال با ارائه دهها پروژه مهم دفاعي از جمله پرتاب ماهواره، توليد و تحويل‌دهي انبوه سامانه‌هاي موشكي قيام، ظفر و شلمچه، انواع سامانه‌هاي اپتيك و الكترونيك و نيز انواع سامانه‌هاي پدافند هوايي، نقش بسزايي در ارتقا توان دفاعي كشور ايفا كرد.

 

در اين گزارش سعي شده است همزمان با آخرين روزهاي سال 90، به معرفي مجدد برخي از پروژه هاي به انجام رسيده از سوي سازمان هاي تبعه وزارت دفاع از جمله سازمان صنايع هوافضا، سازمان صنايع دفاع، سازمان صنايع دريايي و سازمان الكترونيك (صاايران) پرداخته شود.


پرتاب دو ماهواره نوید و رصد، تولید انبوه موشک بالستیک قیام، انواع شناورها و سامانه‌های الکترونیک و نیز تجهیزات پدافند هوایی، بخشی از دستاوردهای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سال جاری بود.

سال 90 را باید یکی از موفق‌ترین سال‌های اخیر در حوزه صنایع دفاعی دانست.

 

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به عنوان یکی از مراکز اصلی پشتیبان در طراحی، ساخت و تجهیز یگان های رزمی کشور در ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در این سال با ارائه دهها پروژه مهم دفاعی از جمله پرتاب ماهواره، تولید و تحویل‌دهی انبوه سامانه‌های موشکی قیام، ظفر و شلمچه، انواع سامانه‌های اپتیک و الکترونیک و نیز انواع سامانه‌های پدافند هوایی، نقش بسزایی در ارتقا توان دفاعی کشور ایفا کرد.

 

در این گزارش سعی شده است همزمان با آخرین روزهای سال 90، به معرفی مجدد برخی از پروژه های به انجام رسیده از سوی سازمان های تبعه وزارت دفاع از جمله سازمان صنایع هوافضا، سازمان صنایع دفاع، سازمان صنایع دریایی و سازمان الکترونیک (صاایران) پرداخته شود.

 

شنبه بیست و پنجم 6 1391 7:56 بعد از ظهر
X