معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405543
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

در مراسم روز صنعت دفاعي از موشك كروز 200 كيلومتري قادر، اژدر بومي والفجر با سرجنگي 220 كيلوگرم و نيز موتور دريايي بنيان1 رونمايي شد.

موشك قادر از نوع موشكهاي كروز دريايي با برد حدود 200 كيلومتر است كه با قابليت بالاي تخريب مي‌تواند عليه اهداف دريايي از جمله ناوچه ها و ناوهاي جنگي و همچنين اهداف ساحلي دشمن مورد استفاده قرار گيرد.

ارتفاع كروز پايين، قابليت تخريب بالا، وزن و ابعاد كم و همچنين دقت بالا از جمله ويژگي‌هاي موشك قادر است. اين موشك قابل شليك از ساحل به كشتي بوده كه با تجهيز مرزهاي دريايي كشور به اين موشك پيشرفته گامي مؤثر در جهت بازدارندگي، اقتدار ملي و دفاع از تماميت ارزي كشور برداشته شده است.


در مراسم روز صنعت دفاعی از موشک کروز 200 کیلومتری قادر، اژدر بومی والفجر با سرجنگی 220 کیلوگرم و نیز موتور دریایی بنیان1 رونمایی شد.

موشک قادر از نوع موشکهای کروز دریایی با برد حدود 200 کیلومتر است که با قابلیت بالای تخریب می‌تواند علیه اهداف دریایی از جمله ناوچه ها و ناوهای جنگی و همچنین اهداف ساحلی دشمن مورد استفاده قرار گیرد.

ارتفاع کروز پایین، قابلیت تخریب بالا، وزن و ابعاد کم و همچنین دقت بالا از جمله ویژگی‌های موشک قادر است. این موشک قابل شلیک از ساحل به کشتی بوده که با تجهیز مرزهای دریایی کشور به این موشک پیشرفته گامی مؤثر در جهت بازدارندگی، اقتدار ملی و دفاع از تمامیت ارزی کشور برداشته شده است.

سامانه اژدر بومی والفجر و زیرسیستم‌هایی که توسط متخصصان صنایع دفاعی ساخته شده با سر جنگی 220 کیلوگرمی‌ توانایی انهدام شناور سنگین دشمن را دارد.

اژدر والفجر از شناورهای زیردریایی پرتاب می شود و دارای قابلیت عملیات در شرایط ناپایدار دریایی و کاربرد در آب‌های کم عمق دریا بوده و مجهز به سیستم ایمنی و تسهیل پیشرفته است.

این اژدر یکی از پیچیده ترین سلاح‌های دریایی است و مسلما نقش مهم و تعیین کننده‌ای در ارتقای توان دریایی و کارآمدی شناورها و زیردریایی های جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت.

عملیات اجرایی موتور دریایی بنیان 1 در سال 88 توسط سازمان دریایی وزارت دفاع با هدف تأمین نیاز روزافزون نیروی دریایی به این محصول استراتژیک آغاز شد.

ساخت این موتور با استفاده از ظرفیت‌های داخلی کشور انجام گرفته و پس از انجام محاسبات و طراح‌های لازم اقدامات مربوط برای ساخت مجموعه ها و قطعات آن شروع شد.

موتور بنیان1 در آزمایش‌های مربوطه در توان 850 اسب بخار، کلیه مراحل را با موفقیت طی کرده و در آینده‌ای نزدیک در شناورهای نظامی و غیرنظامی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این موتور از نظر عملکرد در مقایسه با بسیاری از موتورهای خارجی از وضعیت مناسبی برخوردار بوده است.

 

شنبه بیست و پنجم 6 1391 8:5 بعد از ظهر
X